آموزش و سرگرمی

عکس/ پیغام معنادار سپهر حیدری به دشمنان اش

سپهر حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس، با انتشار مطلبی عجیب در صفحه شخصی اش به دشمنانش در داخل فوتبال ایران هشدار تندی داده است.

وقت صبح– گویا واکنش های منتقدین به فعالیت های سپهر حیدری در فضای مجازی کارساز بوده است. چرا که مدتیست از نمایش زندگی لاکچری اش فاصله گرفته و فقط در حوزه فوتبال تولید محتوا می کند.

حالا او این روزها مدام با استوری های تندش از مدیران باشگاه پرسپولیس بخاطر عدم جذب مهاجم انتقاد و گلایه می کند.

در همین راستا حیدری اخیرا عکسی از خودش با متنی تند و تیز خطاب به دشمنانش منتشر کرده که باعث تعجب کاربران فضای مجازی شده است.

پیغام معنادار سپهر حیدری به دشمنان اشاو نوشته است: سکوت من دلیل بر نبودنم و بی صدا بودنم نیست، بلکه در این تمرکز و سکوت صدای موفقیتی نهفته است که دشمنانت مجبورن در برگشتت بشنوند.

باید دید در این مدت کوتاه چه چیزی باعث شده است که سپهر حیدری آشکارا از وجود دشمنانش در حیطه فوتبال ابراز گلایه کند.

بخوانید: ویدیو/ همسر سپهر حیدری نمایی دیگر از خانه فوق لاکچری اش را به نمایش گذاشت

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در اصفهان به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته کارشناسی در مکانیک و کارشناسی ارشد در تربیت بدنی می باشد.

او می گوید: در دوم فروردین سال 1393 همسرم به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکه ایرانیان آمده بود که با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شدم و پیشنهاد ازدواج دادم.

در واقع ازدواج من با عشق در یک نگاه شروع شده و بعد از آن سعی کردم به وی و خانواده اش نزدیک شوم و بعد از آشنایی و رفت و آمد و درخواست ازدواج به پدرش آنها نیز قبول کردند و ما در نهایت در سال ۹۳ با هم ازدواج کردیم. همسرم و دو پسرم بهترین هدیه خداوند به من هستند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا