آموزش و سرگرمی

عکس/ پیام معنادار و مرموز علیرضا نیکبخت به بخشی از مردم ایران

علیرضا واحدی نیکبخت بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس، با انتشار پیام عجیبی برای مردم ایران در صفحه شخصی اش سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح– علیرضا واحدی نیکبخت پیشکسوت جنجالی استقلال هفته هاست که از فعالیت های حاشیه ای خودش فاصله گرفته است.

حتی او این روزها به دور از خودنمایی های همیشگی اش، مدام در حال انتقاد و گلایه از مشکلات اجتماعی کشور در صفحه شخصی اش است.

در همین راستا پیشکسوت استقلال اخیرا مطلب مرموز و عجیبی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که با بازخوردهای متفاوتی مواجه شده است.پیام معنادار و مرموز علیرضا نیکبخت به بخشی از مردم ایراناو در این پیام که گویا خطاب به بخشی از مردم ایران است نوشته است: من تو را نمی شناسم اما مراقب خودت باش، با همتونم.

 

این روزها با دلشوره و دلهره نگران کسایی میشم که حتی از نزدیک ندیدمشون و باهاشون برخوردی نداشتم. این روزها امن یجیب می خونم برا تک تک هم وطن های عزیزم. انشاالله زودتر برسه روزهای سبز.

بخوانید: عکس/ واکنش کنایه آمیز نیکبخت به تاریخ سازی الهام حسینی

بیوگرافی علیرضا نیکبخت واحدی

نیکبخت واحدی مدلینگ ایرانی در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. او مهاجم اسبق تیم استقلال و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بوده است. او در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد.

آشنایی او با دختری در فیسبوک باعث شد که برای اولین بار ازدواج کند. اما نهایتا سه سال بیشتر دوام نیاورد. او می گوید: در این رابطه خیلی از نظر مالی ضرر کرد، چون همه چیز را بنام همسرش کرده بود.

همچنین او در یک رابطه عاشقانه با دختری که ۱۲ سال از خودش بزرگتر بود ۶ ساله بدون ازدواج زندگی کرد، اما دختر حاضر به ازدواج نشد و به ایتالیا مهاجرت کرد.

علیرضا نیکبخت به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده، و زندگی پر زرق و برقی را با همسرش آغاز کرده است. همسر جدید او آرایشگر می باشد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا