آموزش و سرگرمی

عکس/ پیام معنادار و مرموز جواد کاظمیان به رقیبان اش

جواد کاظمیان بازیکن اسبق پرسپولیس، با منتشر کردن مطلبی عجیب باز هم مانند روزهای گذشته سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح– در حالیکه هواداران جواد کاظمیان خواستار فضایی پر انرژی تر و به دور از حالات منفی از او هستند، اما او توجهی ندارد.

ظاهرا گلایه مخاطبین کاظمیان از او و فعالیت های اخیرش نتیجه ای معکوس برای او داشته است. چرا که او جدیدا با منتشر کردن عکسی از خودش و جملاتی تند و عجیب کسانی را مورد انتقاد قرار داده است.

این پیشکسوت پرسپولیس نوشته است:به آدمها به خاطرِ سهم شان از شادی حسادت نکنین، چرا که سهم غمِ آنها دیده نمی شود…
 پیام معنادار و مرموز جواد کاظمیان به رقیبان اش
عده ای از کاربران اعتقاد دارند کاظمیان این جملات را در خطاب به منتقدین اخیرش از جمله بعضی رسانه ها و کاربران نشر داده است.
اما گروهی دیگر معتقدند او در صحنه فوتبال رقیبانی دارد که باعث آزار و اذیت روحی او شده اند و حالا به صورت غیر مستقیم آنها را شماتت کرده است.

کاظمیان: هیچوقت با علی کریمی دعوا نمی کنم

جواد کاظمیان به همراه علی کریمی و برخی دیگر از چهره های مطرح فوتبالی یک تنیس فوتبال تمرینی و جذاب را در مجموعه انقلاب برگزار کردند.

یه گزارش ورزش سه، جواد کاظمیان ستاره سابق تیم ملی و پرسپولیس یکی از بازیکنانی بود که در کنار علی کریمی در این تنیس فوتبال حضور داشت اما برخی از کانال های غیررسمی با کپشن هایی چون دعوای کریمی و کاظمیان صحنه هایی از این ویدئو را منتشر کردند.

او در ادامه گفت: دعوا یعنی چه؟ علی کریمی بزرگتر من است و من هرگز با او دعوا نمی کنم. این یک کری خوانی در بازی و برسر یک امتیاز بود. ما بچه نیستیم که سر یک امتیاز دعوا کنیم اما نمی خواستیم ببازیم و بحث کاملا فوتبالی و طبیعی بود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا