آموزش و سرگرمی

عکس/ پیام معنادار مهدی قائدی در روز تولدش همه را غافلگیر کرد

ستاره تکنیکی تیم استقلال با منتشر کردن پیام معناداری در صفحه شخصی اش به مناسبت زادروزش، کاربران فضای مجازی را غافلگیر کرده است.

وقت صبح– در روز گذشته اخباری مبنی بر جدایی مهدی قائدی از باشگاه استقلال و بازگشت او به تیم سابق اش شباب الاهلی در رسانه ها مطرح شد.

اما بررسی ها نشان می دهد که در قرارداد انتقال مهدی قائدی به استقلال قائده ای برای فسخ قرارداد به خوی خود وجود ندارد و قائدی در استقلال ماندنی خواهد بود.پیام معنادار مهدی قائدی در روز تولدش همه را غافلگیر کرددر همین خصوص ساعاتی پیش ستاره جنجالی استقلال با بی تفاوتی به این شایعات، پیامی احساسی را در صفحه اینستاگرام اش برای روز تولدش منتشر کرده است.

او در این یادداشت معنادار به مناسبت 24 سالگی اش خطاب به طرفداران اش نوشته است:

با خودم فکر می کردم امشب که تولدمه چقدر اوضاع با سال های قبل فرق کرده. امسال با کلی امید به فردا صبح فکر می کنم، بدون هیچ جشنی! چرا که وقتش هنوز نرسیده…

بخوانید:عکس/ سنگ تمام مهدی قائدی در حمایت از علیرضا فغانی

توضیح مدیر استقلالی درمورد احتمال جدایی قایدی

به گزارش مشرق، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص جلسه شب گذشته و موضوعات مختلف این باشگاه ارائه کرد.

محمد مومنی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه پرداخت قسط انتقال مهدی قائدی به تاخیر افتاده و باشگاه باید جریمه این دیرکرد را بپردازد و شایعاتی نیز پیرامون جدایی این بازیکن به وجود آمده، گفت: قائدی جدا نمی‌شود.

قرار است مذاکره‌ای با باشگاه شباب الاهلی انجام شود. فتح الله زاده و شاید یکی از معاونین‌اش در این مذاکره حاضر شوند اما نوع مذاکره مشخص نیست. یعنی معلوم نیست که حضوری صحبت کنند با به صورت تلفنی و مجازی باشد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا