آموزش و سرگرمی

عکس/ پیام احساسی جواد کاظمیان برای علی کریمی و عادل فردوسی پور

جواد کاظمیان ستاره سابق پرسپولیس در صفحه شخصی اش یادداشتی احساسی و متفاوت برای علی کریمی و عادل فردوسی پور منتشر کرده است.

وقت صبح– این در حالی ست که پیشکسوت جنجالی پرسپولیس در روزهای پیشین به واسطه اظهار نظرهای تند و تیزش درباره حوادث اخیر کشور سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده بود.

اما نکته ای که در چند روز گذشته در مورد کاظمیان باعث جلب توجه گسترده مخاطبین فوتبال شده است، رد کردن دعوت نامه مراسم رونمایی از لباس تیم ملی فوتبال بود.

البته ستاره سابق پرسپولیس در پیامی نوشته بود چون دل و دماغی برای برای او نمانده، در این مراسم شرکت نمی کند.پیام احساسی جواد کاظمیان برای علی کریمی و عادل فردوسی پوردر همین رابطه اکنون جواد کاظمیان تصویری مشترک از خودش و علی کریمی و عادل فردوسی پور در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که طرفداران فوتبال را متعجب کرده است.

حتی کاظمیان یادداشتی احساسی برای این دو چهره محبوب و معروف فوتبال نوشته است، که نشان از دوستی و رفاقت نزدیک با آنها است.

او نوشته است: برای همه چیزهایی که از دست دادیم. برای اینکه در جوانی دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم.

ما هر چه را که باید از دست داده باشیم، از دست داده ایم. ما بی چراغ راه افتادیم.

همچنین جواد کاظمیان با تگ کردن علی کریمی جمله “بی سرزمین تر از باد” را برای او به کار برده است.

بخوانید: عکس/ واکنش معنادار جواد کاظمیان به تولد علی کریمی

 پاسخ جواد کاظمیان به دعوت نامه رونمایی از پیراهن تیم ملی

جواد کاظمیان ستاره سابق پرسپولیس با منتشر کردن تصویری عجیب در صفحه شخصی اش اعلام کرده است که به مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی نخواهد رفت.

به گزارش وقت صبح، بالاخره بعد از کش و قوس فراوان قرار است فردا در مراسمی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام چهانی 2022 قطر رونمایی شود.

البته این در حالی ست که برخی مدعی شده اند طرح اصلی پیراهن تیم ملی از سوی شرکت تولیدی این لباس لو رفته است.

با این حال فدراسون فوتبال برای رونمایی فردا با ارسال دعوت نامه هایی از اغلب ملی پوشان سابق و پیشکسوت برای شرکت در این مراسم دعوت کرده است.

در همین راستا جواد کاظمیان پیشکسوت جنجالی این روزهای فوتبال ایران، مطلب تندی را درباره این مراسم در صفحه ایسنتاگرام اش منتشر کرده است.

او با منتشر کردن تصویر دعوت نامه اش نوشته است که در این مراسم شرکت نمی کند چون دل و دماغی برای برای او نمانده است.

همچنین کاظمیان تایید کرده با اینکه بلیط جام جهانی را خریده است اما به قطر نخواهد رفت.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا