آموزش و سرگرمی

عکس/ پژمان جمشیدی با دختر جذاب سینمای ایران سلفی گرفت!

عکسی از پژمان جمشیدی در اختتامیه جشنواره فجر منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در این عکس پژمان جمشیدی در کنار ترلان پروانه نشسته و این عکس را منتشر کرده است.

پژمان جمشیدی با دختر جذاب سینمای ایران سلفی گرفته است.

تکرار نام پژمان جمشیدی در روزهای جشنواره در توییتر

یکی از پرسش‌های جذاب این دادکاوی این بود که نام کدام سلبریتی‌ها و چهره‌های سرشناس و فیلم‌ها در میان کاربران توئیتر بیشتر مطرح و پرتکرار شده‌اند که در دو بخش پیش‌رو، پاسخ به این دو سوال پاسخ داده شده است:

همچنان که ازنمودار میله‌ای مقایسه‌ای ذیل مشخص است، «جواد عزتی» با بیشترین درصد فراوانی آرا، پرتکرارترین بازیگری است که کاربران درباره حضور و نقش‌آفرینی او اظهار نظر کرده‌اند.

به گمان برخی از کارشناسان سینما، عزتی در حال حاضر محبوب‌ترین بازیگر حال حاضر ایران است که حضور توامان وی در فیلم‌های طنز و جدی توانایی او را برای اهالی سینما و عموم مردم نمایان ساخته است.

حضور جواد عزتی در فیلم «مرد بازنده» محمدحسین مهدویان نیز باعث مطرح‌شدن نام او به عنوان یکی از چهره‌های محبوب و پرحرف و حدیث امسال شده به نحوی که برخی وی را از همین حالا نامزد بهترین بازیگری جشنواره اعلام کرده‌اند.

نقش متفاوت پژمان جمشیدی

«پژمان جمشیدی» که تا به حال در دو فیلم «علف‌زار» و «بی‌مادر» حضور داشته، مورد توجه برخی از اهالی سینما و منتقدین قرار گرفته و حضور متفاوت وی در نقش یک قاضی در فیلم علفزار نیز با توجه مخاطبان جشنواره امسال روبرو شده است.

«سحر دولشاهی» به دلیل پوشش متفاوتش، «مریلا زارعی» به عنوان سلبریتی محبوب و «علیرضا بیرانوند» نیز به خاطر اینکه سوژه اصلی فیلم «بیرو» عباس میرزایی بود، در میان چهره‌های سرشناس مطرح و معرفی شدند.

گروهی از کاربران نیز با فراگیرشدن دوباره بحث سلبریتی‌ها، نام شهدای جنگ تحمیلی از جمله حسین خزاری و حاج قاسم سلیمانی را به عنوان سلبریتی‌های محبوب خود معرفی کردند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا