آموزش و سرگرمی

عکس/ پست غم انگیر مازیار لرستانی کاربران را نگران کرد

مازیار لرستانی، بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا خبر تغییر جنسیت خود را رسما اعلام کرد، حالا از وضعیت ناراحت کننده این روزهایش پرده برداشته است.

وقت صبح- مازیار لرستانی در این رابطه تصویری در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرد و در حاشیه این تصویر مرموز و مبهم نوشت:

در من کسی پیوسته می گرید.

 پست غم انگیر مازیار لرستانی همه را نگران کرد

انتشار این پست حالا واکنش های متفاوتی را از سوی کاربران به دنبال داشته است. بخشی از کاربران مدعی اند که عمل تطبیق جنسیت اخیر او منجر به افسردگی اش شده است.

بخش دیگری هم گفته اند که او احتمالا از رفتارهای متناقض اطرافیان، همکاران و مردم خسته شده است.

در مقابل برخی هم گفته اند که نمی توان نیت خوانی کرد که به چه علت مازیار لرستانی حال و روز شادی ندارد.

بخوانید: ویدئو/ چرا مازیار لرستانی در خیابان درگیر شد؟

زندگی و بیوگرافی مازیار (شهره) لرستانی

مازیار (شهره) لرستانی متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است. او که سابقه ایفای نقش، با منش مردانه را نیز در کارنامه خود داشته، ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ در فضای مجازی‌اش از تطبیق جنسیت‌اش خبر داد.

لرستانی که فارغ التحصیل کارگردانی تئاتر است، علاوه بر سریال‌های چون «آپارتمان»، «آوای فاخته»، «باخانمان»، «حکایت‌های کمال»، «کلاه پهلوی»، «امام علی»، «مختارنامه»، «خوشنام»؛ در فیلم‌های سینمایی «نیاز»، «آذرخش»، «ماموریت آقای شادی»، «پناهنده»، «لیلی با من است»، «هزارپا»، «اخراجی‌ها»، «زیردرخت هلو» و. . ایفای نقش کرده است.

تئاتر تلویزیونی «در پوست شیر»، «عمه ماه منیر» از جمله کارهای تلویزیونی‌اش در مقام کارگردان است.

لرستانی، کارگردانی تئاترهای چون «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «پرده‌برداری»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «بنگاه تئاترال»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه» و «پیک‌نیک در میدان جنگ» را بر عهده داشته‌است و نمایش «سلطان مار» نوشته‌ی بهرام بیضایی را نیز روی صحنه برده است.

مجموعه تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی «مأموریت آقای شادی» و چندین تله‌فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته‌است.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا