آموزش و سرگرمی

عکس/ پست رفیقانه و صمیمی ملیکا شریفی نیا برای آقای بازیگر

ملیکا شریفی نیا پست جالبی در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، ملیکا شریفی نیا با انتشار عکسی از سام نوری متنی ستایش‌آمیز از او منتشر کرده است که جای سوال‌هایی باقی می‌گذارد.

ملیکا شریفی نیا با سام نوری صمیمیت عجیبی دارد.

ملیکا شریفی‌نیا و حضور در یک انیمیشن

ملیکاشریفی‌نیا و زهیر یاری صداپیشگی شخصیت‌های انیمیشن «آخرین داستان» با برداشتی آزاد از شاهنامه را به کارگردانی اشکان رهگذر برعهده گرفتند.

انیمیشن «آخرین داستان» هفت سالی است که در استودیو هورخش در حال تولید است و دوبله آن باحضور بازیگران سینما و تئاتر از اسفند ماه سال گذشته آغاز شد و ملیکاشریفی‌نیا نقش مادر «ارمایلوگرمایل»، آشپزان دربار ضحاک و زهیر یاری نقش «آبتین»، پدر آفریدون را صداپیشگی می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

عکس/ ملیکا شریفی نیا با تیپ و شمایل جدیدش!

عکس/ لاغری مفرط ملیکا شریفی نیا در عرض یک سال

پیش از این پرویزپرستویی گویندگی نقش‌های «تهمورث» سردارسپاه و «ارشیا» وزیر دربار جمشید را که برای مدتی هم در دربار ضحاک خدمت می‌کرد، حسن پورشیرازی صداپیشگی شخصیت‌های «جمشیدشاه» و «مرداس»؛ پدرضحاک، اشکان خطیبی گویندگی نقش «آفریدون»، شقایق فراهانی گویندگی نقش «فرانک» را برعهده‌گرفته بودند.

انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر برداشتی آزاد از داستان «ضحاک» شاهنامه است که داستانی از اواخر حکومت جمشید تا ابتدای حکومت آفریدون را روایت می‌کند.

«آخرین داستان» در مسیر تولید و در سال ۲۰۱۳ موفق شد به‌عنوان شش پروژه برتر در حال تولید جهان در جشنواره «انسی» فرانسه که مهم‌ترین رویداد انیمیشنی سالانه جهان است، معرفی شود.

همچنین این اثر در سال ۲۰۱۶ به دعوت جشنواره انسی در بازار فیلم جشنواره بین‌المللی کن، به‌عنوان یکی از چهار انیمیشن سینمایی برتر در حال تولید جهان معرفی شد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا