عکس/ پست جنجالی محمد صادقی سریال بی همگان با میک آپ زنانه!

محمد صادقی پستی عجیب در اینستاگرام منتشر کرده و زیر آن نوشته سانسور نمی خواهیم. دقیقا مشخص نیست منظور او چیست.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرفوری، پست اینستاگرامی محمد صادقی بازیگر سریال بی‌همگان شبکه۳ که با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شد.

محمد صادقی از بازیگران جوان و تازه کار ایرانی است که در سریال بی همگان که از شبکه سه در حال پخش است در نقش امیر علی به نقش آفرینی پرداخته است.

متولد 22 فروردین سال 1372 در شهر تهران و اصالتا اهل مازندران است.

پدر محمد صادقی اهل بابل و مادر او اهل آمل مازندران است و او در 7 سالگی پدر خود را از دست داده است و در حال حاضر با مادر خود زندگی می کند.

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون در رشته مدیریت اجرایی با گرایش صنایع در مقطع کارشناسی به تحصیل پرداخته است.

شروع فعالیت محمد صادقی

محمد صادقی از زمانی که از 18 سال داشت کار فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر شروع کرد. بازی در سریال «مانکن» باعث شد که محمد صادقی به عنوان یک چهره جدید به مخاطب شناخته شود.

بازی در سریال«افرا» اوج شهرت این بازیگر جوان بوده است.

محمد صادقی در کنار درس خواندن از سن 10 سالگی رشته تکواندو را بطور حرفه‌ای کار کرده است و این رشته را تا نوجوانی ادامه داده است.

این بازیگر جوان در مقطعی در اردوی تیم ملی ایران و عضو تیم باشگاهی سایپا هم بوده است و در این رشته ورزشی به موفقیت هایی هم دست پیدا کرده است.

اما در ادامه دیگر در این رشته ورزشی فعالیتی نداشته و در حال حاضر به ورزش هایی مانند کوهنوردی و فوتبال می پردازد.

محمد صادقی برخلاف دوران کودکی که خیلی شلوغ و پر جنب و جوش بوده در حال حاضر ساکت، آرام و کم حرف بودن یکی از مهمترین خصوصیات او در محیط خانه و تمرین و کار شناخته شده است.


خروج از نسخه موبایل