آموزش و سرگرمی

عکس/ پست جنجالی رامبد جوان در حمایت از وریا غفوری

رامبد جوان، بازیگر، کارگردان و مجری مشهور با انتشار پستی جنجالی، حمایت خودش را از وریا غفوری ستاره سابق تیم استقلال اعلام کرده است.

وقت صبح- رامبد جوان که در طول یک دهه اخیر و به واسطه برنامه خنداونه شبکه نسیم توانسته است سال ها در مرکز توجه باشد، در طول سال های اخیر حواشی متعددی داشته است.

بزرگ ترین جنجالی که رامبد جوان با آن دست و پنجه نرم کرد، تولد فرزندش در کانادا بود که باعث بسیاری از کاربران به او و نگار جواهریان بتازند.

اکنون هم پستی در حمایت از وریا غفوری منتشر کرده است. رامبد جوان خواسته است تا هر چه زودتر وریا غفوری آزاد شود.

وریا غفوری پنج شنبه هفته قبل به اتهام توهین و تخریب تیم ملی فوتبال ایران و تبلیغ علیه نظام بازداشت شد.

پست جنجالی رامبد جوان در حمایت از وریا غفوری

بخوانید: عکس/ واکنش نگار جواهریان به آزادی شروین و حمله کاربران به رامبد جوان!

رامبد جوان حذف شد؟

شایعات به حقیقیت نزدیک‌تر شدند و حالا می‌شود با اطمینان بیشتری گفت که دیگر قرار نیست از این پس رامبد جوان با تلویزیون همکاری کند.

روزنامه آرمان امروز شائبه‌ها درباره حذف رامبد جوان از تلویزیون پس از پست اعتراضی‌اش را بررسی کرد.

​به گزارش وقت صبح و به نقل از قرن نو، پس از تعطیلی «خندوانه» با پایان فصل هشتم در مردادماه امسال، شایعاتی درباره تعطیلی دائمی این برنامه منتشر شد که عدم تکذیب آن توسط رامبد جوان و تهیه‌کننده برنامه، به این شایعات قوت بیشتری داد.

نویسنده در ادامه آورده است: در هفته‌های گذشته و پس از پست اعتراضی رامبد جوان بخاطر اتفاقات اخیر، بازهم شایعه قطع همکاری دائم این هنرمند مشهور با تلویزیون داغ شد. در نهایت و درست در زمانی که قراربود رامبد جوان پروژه بزرگ خود را برای شبکه نسیم در قشم کلید بزند، آن را متوقف کرد تا این شایعات به حقیقیت نزدیک‌تر شوند و حالا می‌شود با اطمینان بیشتری گفت که دیگر قرار نیست از این پس رامبد جوان با تلویزیون همکاری کند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا