آموزش و سرگرمی

عکس/ وقتی که لاله مرزبان بی‌همه چیز می‌شود!

عکس جدیدی از لاله مرزبان در فیلم سینمایی بی‌همه چیز منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، لاله مرزبان در این عکس که با هیبتی دهه شصتی در آن ظاهر شده در کنار پدرام شریفی دیگر بازیگر این فیلم حضور دارد.

لاله مرزبان بی‌همه چیز می‌شود.

تجربه همبازی بودن با پرویز پرستویی از زبان لاله مرزبان

لاله مرزبان بازیگر فیلم بین المللی «مهمانخانه ماه نو» تولیدِ مشترک ایران و ژاپن را در کارنامه دارد و پیش‌تر هم در فیلم‌های «سد معبر» و «خسته نباشید (به همراهِ افشین هاشمی)» با محسن قرایی همکاری داشته است این بار در سینمایی «بی‌همه چیز» با کارگردانی محسن قرایی، نقش دختر پرویز پرستویی را ایفا می‌کند و سعی کرده تا بازی دیگری را ایفا کند و دختر مطیعی باشد که در انت‌ها سرکشی را پیش می‌گیرد تا راحت شود.

بازیگر «بی همه چیز» درباره همبازی شن با پرویز پرستویی می‌گوید: «همبازی شدن با پرویز پرستویی یکی از بهترین تجربه‌ها برای من بود که هر لحظه آن هم یک درس زندگی و هم درس حرفه‌ای را یاد می‌گرفتم و آقای پرستویی برای من، واقعا مانند یک پدر بودند و در طول کار بسیار همراه من بودند.»

مرزبان درباره بازخوردی که از ایفای این نقش گرفته است می‌گوید: «هنوز بازخورد مردم را ندیدیم اما بازخورد اهالی رسانه خوب بود و به نظر می‌آمد که دوست داشته باشند. خودم هم کار را دوست داشتم به این دلیل که عوامل به شدت دوست داشتنی بودند. زمانی که عوامل و جزئیات کاری خوب باشد، بازیگر هم خوب جلوه می‌کند.»

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا