آموزش و سرگرمی

عکس/ وقتی میثاقی و پسرش لباس ست می پوشند

محمد حسین میثاقی، مجری و گزارشگر معروف تلویزیون تصویری تازه از هماهنگی لباس های خودش و پسر خردسال اش مقابل آینه منتشر کرده است.

وقت صبح – آن هایی که پس از برنامه 90 عادل فردوسی پور، برنامه فوتبال برتر را دنبال می کنند و میثاقی را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند، می دانند که او در فضای شخصی محتاط است و کمتر از زندگی خصوصی خود تصویری منتشر می کند.

البته گاه گاه تصویری مشترک به همراه فرزندش در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند، اما هیچ کس هنوز جزئیاتی از زندگی او نمی داند.

او به تازگی هم تصویری تازه به همراه پسر خردسال اش مقابل آینه آسانسور ثبت و منتشر کرده است.

جالب اینجاست که این بار هم محمد حسین میثاقی با انتقاد قدیمی حذف فردوسی پور و گرفتن جای او مواجه شده است. انتقادی که از چند سال قبل پای پست های مجری جنجالی تلویزیون دیده می شود.

وقتی میثاقی و پسرش لباس ست پوشیدن می پوشند

بخوانید: عکس/ میثاقی تصاویر علی انصاریان و مهرداد میناوند را وسط زمین فوتبال برد!

استوری معناداری که محمدحسین میثاقی در خوی منتشر کرد

به گزارش وقت صبح، با گذشت دو هفته از زلزله مهیب و 5.9 ریشتری شهر خوی همچنان کمک رسانی به نقاط مختلف این شهر ادامه دارد.

البته از نکات جالب توجه این مدت کمک گسترده گروه زیادی از چهره های مطرح کشور بود که با رفتن به این مناطق به طور ویژه در حال خدمات به مردم این شهر بوده اند‌.

در همین‌ راستا به تازگی تصاویر و ویدیوهایی از خوی منتشر شده که نشان می دهد جواد خیابانی و محمد حسین میثاقی برای بازدید به این مناطق رفته اند.

با این وجود ساعاتی پیش بود که میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر با انتشار تصویر معناداری از چهره غمگین اش در خوی مخاطبین اش را غافلگیر کرد.

این در حالی است که برخی از کاربران فضای مجازی معتقدند انتشار این تصاویر عجیب در میان مردم زلزله زده خوی چیزی جز نمایش و ریا کردن نمی باشد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا