آموزش و سرگرمی

عکس/ وضعیت عجیب این روزهای حسین ماهینی همه را غافلگیر کرد

حسین ماهینی کاپیتان پیشین پرسپولیس با انتشار یک استوری متفاوت در صفحه شخصی اش از وضعیت این روزهای اش پس از خداحافظی از فوتبال رونمایی کرده است.

وقت صبح- ماه‌های گذشته بود که حسین ماهینی کاپیتان اسبق پرسپولیسی‌ها با انتشار پستی در صفحه شخصی اش اعلام کرد که برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است.

هر چند اغلب دوستداران این مدافع بوشهری معتقد بودند که او همچنان در ۳۶ سالگی هم می تواند به عنوان یک بازیکن توانمند در زمین فوتبال بازی کند.

اما ماهینی با شرکت در کلاس‌های دوره مربیگری درجه B ثابت کرد که به صورت رسمی و جدی وارد چالش مربیگری در فوتبال ایران شده است.

عکس/ وضعیت عجیب این روزهای حسین ماهینیدر همین خصوص حالا انتشار استوری جالبی از سوی این پیشکسوت باسابقه در صفحه شخصی اش سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

حسین ماهینی که پس کناره گیری از فوتبال بیشترین زمان اش را صرف رسیدگی به خانواده اش کرده در این تصویر نشان داده که در کنار فرزندان اش در حال دیدن انیمیشن است.

بخوانید: عکس/ سرگرمی نوستالژیک و باورنکردنی رضا قوچان نژاد و همسرش در هلند

بازگشت مرموز همسر حسین ماهینی به اینستاگرام

به گزارش وقت صبح، هفته های اخیر بود که انیس مهمدی همسر حسین ماهینی کاپیتان اسبق پرسپولیس با انتشار یک استوری جنجالی از احضار خود به دادسرا خبر داد.

البته او در این استوری واکنش تند و تیزی به این موضوع نشان داد و اعلام کرد که بابت این ابلاغیه از مسئولین امر شکایت خواهد کرد.

هرچند پس از این اتفاق او دیگر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام فعالیتی نکرد و به نظر می رسید که بار دیگر برای مدتی از شبکه های اجتماعی فاصله گرفته است.

اما ساعاتی پیش ستاره قدیمی پرسپولیس با انتشار تصاویری از خودش در کنار همسرش انیس مهمدی خبر از بازگشت او به فضای مجازی داده است.

حسین ماهینی با نمایش استوری صفحه کاری همسرش که یک پیج آرایشی و زیبایی است به تمامی حواشی اخیر درباره شایعه بازداشت او پایان داده است.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا