آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش متفاوت علی کریمی به کنار گذاشتن عارف غلامی از استقلال

علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی و تیم پرسپولیس به ماجرای کنار گذاشتن عارف غلامی از تیم استقلال در صفحه اینستاگرام اش واکنش نشان داده است.

وقت صبح- پس از محرومیت و کنار گذاشته شدن عارف غلامی از همراهی استقلال در بازی های لیگ، افراد زیادی از این بازیکن آبی پوش حمایت کرده اند.

ماجرا از آنجا شروع شد که مدیران باشگاه استقلال به بازیکنان شان مبنی بر عدم فعالیت در فضای مجازی برای اتفاقات اخیر کشور تذکرات جدی داده بودند.

اما عارف غلامی با نادیده گرفتن این تذکرات و بروز واکنش تند به حوادث اخیر کشور در صفحه شخصی اش، از لیست اردوی تیم استقلال کنار گذاشته شد.

واکنش متفاوت علی کریمی به کنار گذاشتن عارف غلامی از استقلالدر همین رابطه علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی با انتشار تصویری از عارف غلامی و هشتک شرف حمایتش را از این بازیکن استقلالی اعلام کرده است.

البته حمایت علی کریمی در این استوری دو طرفه بوده است، چرا که او با منتشر کردن تصویر سروش رفیعی از صحبت های اخیر این بازیکن دفاع کرده و او را باشرف نامیده است.

بخوانید: عکس/ واکنش علی کریمی به حذف مجری مشهور از تلویزیون به خاطر او

سروش رفیعی هم به سرنوشت عارف غلامی دچار شد!

پس از محرومیت عارف غلامی از همراهی استقلال در دیدار مقابل فولاد، خروج سروش رفیعی از ترکیب اصلی پرسپولیس هم توجه به طرفداران فوتبال را به خودش جلب کرد.

به گزارش خبر ورزشی، سروش رفیعی هافبک ۳۲ ساله تیم استقلال که در هر هفت مسابقه قبلی این تیم از ابتدا در ترکیب سرخپوشان پرسپولیس در میدان مسابقه حضور داشت با توجه به صحبت‌هایی که پس از دیدار قبلی پرسپولیس مقابل تراکتور انجام داده بود از سوی کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس تذکر جدی گرفت.

این بازیکن که در طول روزهای گذشته هیچ مشکلی برای همراهی پرسپولیس نداشت در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس جای نگرفت تا طرفداران پرسپولیس در ارتباط با دوری این بازیکن از ترکیب اصلی این تیم، او را با عارف غلامی مقایسه کنند.

عارف غلامی مدافع تیم استقلال هم در روزهای گذشته با اقداماتی که از سوی باشگاه استقلال مورد تایید نبود از شرکت در تمرینات روز پنجشنبه این تیم و حضور در دیدار با فولاد محروم شد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا