آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش عجیب و معنادار کیمیا علیزاده به قهرمانی ناهید کیانی

کیمیا علیزاده قهرمان سابق تکواندوی ایران با منتشر کردن عکس هایی از خودش به قهرمانی ناهید کیانی واکنش عجیبی نشان داد.

وقت صبح– در روزهایی اخیر خبر قهرمانی آسیای ناهید کیانی، دوست و هم تیمی قدیمی کیمیا علیزاده در رسانه ها بلوایی به پا کرده است.

قهرمانی کیانی باعث شده است تا بار دیگر تیر انتقادها به سمت کیمیا و مهاجرت او روانه شود.

کیمیا اما با منتشر کردن تصاویری از خودش در انگلیس واکنش عجیبی به این جریان داشت.

واکنش عجیب و معنادار کیمیا علیزاده به قهرمانی ناهید کیانی

او با انتشار عکس هایی با چهره شاداب هم آمادگی جسمانی اش را به رخ منتقدانش کشید، هم از قرار داد بستن با یک کمپانی کره ای معروف در حیطه تکواندو رونمایی کرد.

بخوانید: عکس/ تبلیغ عجیب و جنجالی کیمیا علیزاده برای دنیا جهانبخت!

ناهیدکیانی: نمی‌دانستم روزی مقابل هموطنم می‌ایستم

به گزارش خبر ورزشی، ناهید کیانی که مبارزه اش با کیمیا علیزاده در توکیو به شدت حاشیه ساز شده پس از حذف از المپیک ۲۰۲۰ با انتشار یک دلنوشته در صفحه اینستاگرامش به این اتفاق عجیب در عالم ورزش واکنش نشان داد.

کیانی نوشت: سلام بر مردم سرزمینم

من ناهید هستم دختری که سالهاست برای برافراشتن پرچم کشورم تلاش کرده‌ام و روزهای زیادی از دوران ورزشی‌ام با رژیم گرفتن‌های سخت و طاقت فرسا گذشته (علی رغم میل خانواده‌ام که این را دشمن سلامتی‌ام می‌دانستند)

من نمیدانستم که روزی در بزرگترین آوردگاه زندگیم در نقطه‌ای که سالها برای رسیدن به آن تلاش کرده بودم قرار است مقابل هم وطنم بایستم، مقابل دوستی که بخشی از خاطرات دوران ورزشی من است.

من چه باید میکردم؟ سیاست در مقابلمان قد علم کرده بود، نمیدانم چه بر سر جهان آمده که زور ورزش به سیاست نرسید و پرچم المپیک تنها به نمادی بی توجه تبدیل شده که شعار صلح سر می‌دهد.

مردم سرزمینم من از جنس خود شما هستم از جنس مردم عادی از جنس دردهای حقیقی، ببخشید اگر نتوانستم تمام خود باشم، نتوانستم در میان درد بی‌آبی، درد خشکسالی شادی کوچکی به شما هدیه بدهم، ببخشید اگر رویارویی من با هم وطنم دل شما را آزرد، بازنده‌ی حقیقی بازی من و کیمیا «المپیک» بود.

نوشته های مشابه

guest
26 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا