آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش عجیب مجری ممنوع الکار تلویزیون به استعفای مهتاب کرامتی

مجتبی پور بخش مجری معروف برکنار شده از صدا و سیما با انتشار پیام تندی در صفحه شخصی اش به استعفای جنجال ساز مهتاب کرامتی واکنش نشان داده است.

وقت صبح– روز گذشته بود که مهتاب کرامتی بازیگر سینما و از فعالان حقوق کودکان با انتشار یک یادداشت عجیب در صفحه شخصی اش از  سفیری یونیسف کناره گیری کرد.

اما این اقدام جنجالی مهتاب کرامتی بازتاب های گسترده ای در میان کاربران فضای مجازی و همچنین چهره های مشهور کشور داشته است.

در همین راستا مجتبی پور بخش مجری ممنوع الکار صدا و سیما با انتشار یادداشت تندی در صفحه شخصی اش به مهتاب کرامتی حمله کرده است.

واکنش عجیب مجری ممنوع الکار تلویزیون به استعفای مهتاب کرامتیاین مجری سابق شبکه ورزش با نمایش تصویری از نامه استعفای این بازیگر مشهور در این باره نوشته است:

خانم مهتاب کرامتی کناره گیری کردند. حجم درد های ما از حجم ظرفیت یونیسف فراتر رفته. شما هم حرص نخور برای پوستت خوب نیست.

البته باید یادآور شد که مجتبی پور بخش این روزها با فعالیت های جنجالی و افشا گری های غیرمنتظره اش در شبکه های اجتماعی، از چهره های خبرساز این مدت بوده است.

بخوانید: عکس/ افشاگری مجری ممنوع الکار تلویزیون در مورد تیم ملی

ماجرای اختلاف ناگهانی میان دو بازیگر زن معروف چه بود؟

روز گذشته مهتاب کرامتی در یک پست اینستاگرامی از یونیسف کناره‌گیری کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از هفت صبح، او تصویری از دست نوشته خود به روی سربرگ کاغذی صندوق کودکان سازمان ملل با این محتوا منتشر کرد: «من مهتاب کرامتی همیشه جایی بودم که بتوان برای کودکان کاری کرد. کناره‌گیری خودم را از یونیسف اعلام می‌کنم.»

در واقع این بازتاب انتقاد صریح و پرخاشگرانه‌ای بود که از سوی دیگر بازیگر مطرح سینمای ایران یعنی هنگامه قاضیانی نسبت به او وارد شده بود و او را با توجه به منصبش به عنوان سفیر یونیسف به اهمال و کم کاری در مورد وضعیت کودکان در وقایع اخیر و اعتراضات ایران متهم ساخته بود.

اما این پایان داستان نبود. قاضیانی خطاب به کرامتی چندین استوری دیگرمنتشر کرد و نوشت: «استعفا رو با ادبیات رسمی مینویسن، خطاب به سازمان، نه تو یه دفتر یادداشت سیمی یونیسف که تو شهر کتابام میفروشن. در پیج یونیسف حتی یک عکس از کودکان ایران نبوده و نیست.»

این موضوع اسم این دو بازیگر را که اتفاقا هم سن و سال هستند، به راس اخبار آورد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا