آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش عجیب زانیار خسروی به‌ خبر برادرش درباره عدم بازداشت‌شان

زانیار خسروی، خواننده و آهنگساز مطرح به اطلاعیه سیروان خسروی درباره عدم بازداشت شان پس از شایعات اخیر واکنش نشان داده است.

وقت صبح- سیروان خسروی ظهر امروز در واکش به ادعای بازداشت شان، ضمن رد کردن این شایعه نوشت بود که او و زانیار بازداشت نشده اند و از دنبال کنندگان شان خواسته تا نگران نباشند.

او گفته که بزرگترین دارایی شان حمایت و عشق مردم است و در هر شرایطی به همراه برادرش زانیار خسروی در کنار مردم خواهند بود.

پس از آن هم زانیار خسروی، با بازنشر اطلاعیه برادرش سیروان خسروی و کلیک کردن روی قلب استوری، عدم بازداشت شان را تایید کرده است.

واکنش عجیب زانیار خسروی به‌ خبر برادرش درباره عدم بازداشت‌شان

اما هیچ حرفی در مورد شایعات اخیر و نظر شخصی در اینستاگرام خود منتشر نکرده است.

بخوانید: عکس/ تفریحات اروپایی سیروان خسروی در کشتی لوکس تفریحی

کیهان: علت لغو کنسرت سیروان خسروی نگاه سلیقه‌ای مدیران میانی بود

کیهان نوشت: در پی لغو کنسرت «سیروان خسروی» در اهواز، بار دیگر ماجرای لغو کنسرت‌ها در ایران به سرخط خبری بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی تبدیل شد. رسانه‌های موافق و مخالف نظام با سوگیری و جهت‌گیری‌های مختلف این رخداد را بازتاب دادند.

برخی از رسانه‌های داخلی، کج‌سلیقگی مدیران داخلی، بی‌برنامگی و مشکلات ساختاری و سخت‌افزاری را عامل بروز چنین مشکلاتی برشمردند، در حالی که کانال‌های خبری و سایت‌های معاند خبری و تحلیلی، در گزارش‌ها و تحلیل‌های خود ماهیت و اصل برگزاری کنسرت را در ایران زیر سؤال بردند و دولت و حاکمیت را به مخالفت با هنر و برگزاری مراسم هنری محکوم کردند.

این سیاه‌نمایی‌ها در حالی صورت می‌گیرد که بنا بر آمار تنها کمتر از یک‌صدم کنسرت‌ها در برخی شهر‌ها لغو می‌شود و آمار تعداد کنسرت‌های برگزارشده با موارد لغوشده به هیچ وجه قابل مقایسه نیست؛ ضمن اینکه برخی از این کنسرت‌ها به دلایل فنی و به خواست خود برگزارکنندگان لغو شده است.

واقعیت امر این است که تعداد کنسرت‌هایی که تعطیل شدند، به نسبت یک به صدم کنسرت‌های اجراشده هم نیست که البته وقتی به اظهارنظر خوانندگانی که کنسرت‌هایشان با مشکل اجرا مواجه شدند، توجه می‌کنیم، متوجه اعمال نظرات و نگاه‌های سلیقه‌ای مدیران میانی خواهیم بود..

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا