آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش طعنه آمیز مهدوی کیا به بازداشت حسین ماهینی

مهدی مهدوی کیا، ستاره سابق تیم ملی فوتبال، به ماجرای بازداشت حسین ماهینی در اینستاگرام خود واکنش طعنه آمیزی نشان داده است.

وقت صبح- مهدوی کیا که پیش از این با حمایت تمام قد از علی کریمی در برابر اتهامات اخیر، حسابی جنجال آفرین شده بود، اکنون از حسین ماهینی دفاع کرده است.

او در این باره تصویری از حسین ماهینی منتشر کرده و در حاشیه این تصویر، متنی کنایه دار منتشر کرده است.

مهدوی کیا در این رابطه نوشت:

این روزها در حافظه تاریخ ثبت خواهد شد.

واکنش طعنه آمیز مهدوی کیا به بازداشت حسین ماهینی

بخوانید: عکس/ جنجال دوباره مهدوی کیا در حمایت از علی کریمی

واکنش مهدی مهدوی کیا به فوت مهسا امینی

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین‌ها؛ مهدی مهدوی کیا با انتشار پستی در اینستاگرامش به اعتراضات مردمی در پی مرگ مهسا امینی واکنش نشان داد.

او نوشت: مشکل اصلی مردم با تضاد در گفتار و کردار است. نمیشود با دختری آنگونه رفتار کرد ولی فرزندان خودتون آزادانه در اونور دنیا بگردند. نمیشود مردم رو به پوشیدن لنگ و خوردن نان خشک دعوت کرد ولی فرزندان خودتون در بهترین نقاط دنیا در رفاه مطلق باشند.

با تجمعات کشاورزان،کارگران،معلمها، بازنشسته ها،مالباختگان مؤسسات مالی وبقیه قشرها که برای حق و حقوقشون اعتراض کردند چگونه برخورد شد. به جای حل مسئله و رسیدگی به خواسته هاشون و پاسخگویی و پیداکردن راه حل،صورت مسئله رو پاک کردید.به مردم بی احترامی شد و مشکلات روی هم جمع شد.

حق مردمی که در طول این سالها با جنگ ،تحریم‌و بسیاری از مشکلات مبارزه کردند،این نیست.اینها مردم این کشورند از کره مریخ که نیومدن. با صداوسیمای شما و فرهنگ‌سازی شما بزرگ شدند.

مشکلات اقتصادی و معیشتی روز به روز بیشتر میشه و اونها به دنبال عدالت اجتماعی و رفاهی برای همه مردم هستند،نه اینکه ثروت این مملکت با اینهمه منابع طبیعی در اختیار یک عده محدود باشه.

مردم میفهمند فاصله طبقاتی رو میبینند.اختلاس و فقر علنی شده.

در همه جای دنیا مردم برای بدست آوردن حق و حقوقشون مطالبه میکنند.مگر میشود در مملکت ما هیچ مشکلی وجود نداشته باشه. به جای پاسخگویی، به دنبال حل صورت مسئله اید؟

و در آخر کسی که با مردم مدارا نمیکنه ، یه نگاهی تو آینه به خودش بکنه.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا