آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش جنجالی علی کریمی به پایین کشیدن بنرهای تبلیغاتی اش

علی کریمی پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس،با منتشر کردن تصاویری از بیلبوردهای خالی از عکسش در تهران به این اتفاق واکنش تندی نشان داده است.

وقت صبح– ظاهرا ماجرای استوری جنجالی علی کریمی و حواشی بعد از آن همچنان در فضای مجازی ادامه دارد. چرا که دیروز خبرهایی مبنی بر جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی او در سطح خیابان های تهران سرو صدای زیادی را ایجاد کرده بود.

کریمی مدت هاست که به عنوان سفیر یکی از برندهای آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. اما بعد از حواشی های اخیر تصاویر او در تبلیغات توسط سازمان زیباسازی و اداره کل ارشاد استان تهران ممنوع شده است.

واکنش جنجالی علی کریمی به پایین کشیدن بنرهای تبلیغاتی اشدر همین جهت علی کریمی ساعاتی پیش با انتشار تصاویری از بیلبوردهایش که خالی از عکس های او بودند به این اتفاق واکنش عجیبی بروز داده است.

او با منتشر کردن جملاتی کنایه آمیز و تند به صورت تلویحی دوباره به ویدیوی روحانی حامدرضا معاونیان اشاره کرده و این اتفاق را ترسیدن از چند عکس خوانده است.

بخوانید: عکس/ علی کریمی ماجرای توهین و ویدیوی جنجالی را ادامه داد!

چرا بیلبوردهای تبلیغاتی حاوی تصاویر علی کریمی از سطح شهر جمع‌آوری شد؟

مهر نوشت: پس از اهانت علی کریمی به شعائر حسینی، تصاویر او در تبلیغ یکی از برند‌های آرایشی و بهداشتی در بیلبورد‌های شهر تهران، توسط سازمان زیباسازی و اداره کل ارشاد استان تهران جمع آوری شد.

علی کریمی مدتی پیش در صفحه شخصی خود به فرهنگ نذری دادن توهین کرده بود که با مخالفت شدید مردم روبرو شد.

پس از این اتفاق، تصاویر او به عنوان سفیر یکی از برند‌های آرایشی و بهداشتی در شهر نصب و بلافاصله جمع آوری شد.

نوشته های مشابه

guest
77 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا