آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش تند مازیار لرستانی به ادعای ازدواج‌اش با مریم سلطانی!

مازیار لرستانی یا شهره لرستانی به انتشار یک استوری تند و تیز در اینستاگرام اش، به ادعای ازدواج اش با مریم سلطانی واکنش نشان داده است.

وقت صبح- اخیرا برخی کانال های مجازی تصویری منتشر کرده اند که مازیار لرستانی را با مریم سلطانی را به شکلی صمیمانه کنار هم نشان می دهد.

انتشار این تصویر بسیار قدیمی اکنون باعث شده تا گروهی از کانال های مجازی شایعه ازدواج این دو بازیگر سینما را منتشر کنند.

او در واکنش به این شایعه های عجیب و غریب در اینستاگرام اش نوشته است:

نابکارانی هستند که در فضای مجازی از نام من استفاده می‌ کنند و به دروغ خبر‌های جعلی از ازدواج من و رابطه‌های مسخره خبر می‌سازند. بی شک اینان دشمنان ایرانند.. من تمام این خبر‌ها را تکذیب می‌کنم.

واکنش تند مازیار لرستانی به ادعای ازدواج‌اش با مریم سلطانی!

بخوانید: عکس/ طعنه جنجالی مازیار لرستانی به اوضاع و احوال این روزها!

زندگی و بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار (شهره) لرستانی متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است. او که سابقه ایفای نقش، با منش مردانه را نیز در کارنامه خود داشته، ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ در فضای مجازی‌اش از تطبیق جنسیت‌اش خبر داد.

لرستانی که فارغ التحصیل کارگردانی تئاتر است، علاوه بر سریال‌های چون «آپارتمان»، «آوای فاخته»، «باخانمان»، «حکایت‌های کمال»، «کلاه پهلوی»، «امام علی»، «مختارنامه»، «خوشنام»؛ در فیلم‌های سینمایی «نیاز»، «آذرخش»، «ماموریت آقای شادی»، «پناهنده»، «لیلی با من است»، «هزارپا»، «اخراجی‌ها»، «زیردرخت هلو» و. . ایفای نقش کرده است.

تئاتر تلویزیونی «در پوست شیر»، «عمه ماه منیر» از جمله کارهای تلویزیونی‌اش در مقام کارگردان است.

لرستانی، کارگردانی تئاترهای چون «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «پرده‌برداری»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «بنگاه تئاترال»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه» و «پیک‌نیک در میدان جنگ» را بر عهده داشته‌است و نمایش «سلطان مار» نوشته‌ی بهرام بیضایی را نیز روی صحنه برده است.

مجموعه تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی «مأموریت آقای شادی» و چندین تله‌فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته‌است.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا