آموزش و سرگرمی

عکس/ واکنش تند سید محمد موسوی به میزان سرعت اینترنت

سید محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال ایران، با انتشار تصویری عجیب و مطلبی تند و تیز به سرعت اینترنت در ایران اعتراض کرده است.

وقت صبح– در روزهای گذشته سید محمد موسوی چهره پر حاشیه ورزش ایران بوده است.

او بعد از مصاحبه شوک آورش و انصراف از تیم ملی نه تنها هواداران والیبال که طرفداران ورزش کشور را هم متعجب کرده است.

موسوی که به عنوان کاپیتان تیم ملی به مسابقات جام جهانی والیبال معرفی شده بود در اقدامی غیرمنتظره عدم حمایت فدراسیون از بازیکنان را علت خداحافظی اش از تیم ملی اعلام کرده است.

اما این تمام ماجرا نیست. چرا که موسوی ساعاتی پیش با نمایش تصویری نمادین و عجیب و مطلبی تند به سرعت اینترنت در ایران معترض شده است.

 واکنش تند سید محمد موسوی به میزان سرعت اینترنتگویا این حرکت اعتراضی موسوی در واکنش به جملات معاون وزیر ارتباطات بوده است. چرا که وی چند روز پیش گفته بود کیفیت اینترنت پایین نیامده، بلکه سطح توقع مردم افزایش یافته است.

بخوانید: عکس/ همسر سپهر حیدری مسیر زندگی اش را تغییر داد

آقای موسوی حرف‌هایت را باور نمی‌کنم

فدراسیون والیبال به انصراف عجیب سید محمد موسوی واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش سه، میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال در گفتگویی اظهار داشت:

من باید نکته‌ای را توضیح دهم. آیا دلیل واقعی این انصراف بحث امکانات فدراسیون بوده یا بحث عدم آمادگی ایشان است؟ اگر به مصاحبه ایشان دقت کنید، خودشان گفتند 3 ماه تمرین نکردم و شاید نمی‌توانستم به تیم ملی کمک کنم.

من کاری به دلیل واقعی این انصراف ندارم و می خواهم درباره شکل اجرای این تصمیم صحبت کنم. آیا این تصمیمی است که آدم بعد از آخرین تمرین تیم ملی بگیرد؟ اصلا قابل باور نیست.

من باور نمی‌کنم که تو تمرینت را انجام دادی و بعد تصمیم می‌گیری که این کار را بکنی. بعد شما به چه چیزی گیر دادید؟ هتل که همان هتل است. فدراسیون که همان فدراسیون است. لباس‌ها را که همان شرکت می‌زند. مکمل نداریم؟ این یک شوخی است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا