آموزش و سرگرمی

عکس/ همسر مهدی قائدی از سرگرمی جدیدش پرده برداشت

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی، با منتشر کردن عکسی جالب از سرگرمی جدید این روزهایش در کشور امارات پرده برداشته است.

وقت صبح– همسر مهدی قائدی که تا پیش از این با منتشر کردن عکس های عاشقانه از خودش و همسرش سوژه داغ رسانه های مجازی بود این روزها با تغییر رویه همیشگی اش در تولید محتوا مخاطبین صفحه اش را متعجب کرده است.

او مدتیست با انتشار لحظات آشپزی خودش و نمایش غذاهای شیک و گرانقیمت سعی در لاکچری بودن صفحه شخصی اش دارد.

در همین رابطه او اخیرا عکسی از شیرینی مخصوص کشور امارات در کنار چای عربی منتشر کرده است که واکنش های متفاوتی را از سمت کاربران فضای مجازی در پی داشته است.

همسر مهدی قائدی از سرگرمی جدیدش پرده برداشتظاهرا بالا بودن بازدید ویدیوهای آشپزی در فضای مجازی باعث شده است که ستاره معصومی از فضای آشپزی برای جلب توجه بیشتر و بالا بردن دنبال کنندگانش استفاده کند.

بخوانید: ویدیو/ بلوای دابسمش عاشقانه مهدی قائدی و همسرش

قایدی در اتحاد کلباء؛ حتمی شد

به نظر می رسد ملحق شدن مهدی قایدی به تیم فرهاد مجیدی چه قرضی و چه قطعی حتمی شده است.

به گزارش ورزش سه، سرمربی جدید شباب الاهلی پیش از برپایی اردوی این تیم خارج از امارات نام بازیکنان خروجی تیمش را مشخص کرده است که نام مهدی قایدی هم در بین آنها به چشم می خورد.

البته این لیست که در رسانه های اماراتی بازنشر شده به معنی عدم تایید فنی مهدی قایدی از سوی سرمربی جدید تیم شباب الاهلی نیست و ممکن است بر اساس توافق به دست آمده میان شباب الاهلی و اتحاد کلباء مهدی قایدی در لیست خروجی تیمش قرار گرفته است.

به احتمال قوی مهدی قایدی در روزهای آتی به همراه فرهاد مجیدی راهی اتریش می شود تا در اردوی آماده سازی تیم اتحاد کلباء شرکت کند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا