آموزش و سرگرمی

عکس/ همسر سپهر حیدری آشپزی اش را به رخ کشید

همسر سپهر حیدری که مدت زمانی است در هر حوزه ای از فضای مجازی فعالیت می کند، این بار آشپزی اش را به رخ کاربران کشیده است.

وقت صبح– این روزها تب دیده شدن و درآمد بالای فضای مجازی باعث شده که اغلب بلاگرها و حتی افراد ناوارد دست به هر خودنمایی بزنند.

آرام جوینده همسر سپهر حیدری از جمله کسانی است که از ابتدای ورودش به فضای مجازی هر روز با فعالیت هایش کاربران را غافلگیر می کند.

ظاهرا او در اکثر حوزه ها به گمان خودش تخصص دارد، چرا که از میکاپ و طراحی لباس تا آنلاین شاپ وسایل آرایشی و غیره مدام در حالا آموزش به مخاطبین صفحه شخصی اش است.

همسر سپهر حیدری آشپزی اش را به رخ کشیددر همین رابطه، او در آخرین اقدامش شروع به آموزش آشپزی کرده است. اما این فعالیت آرام جوینده با اعتراض کاربران مواجه شده است.

بخوانید: عکس/ پیغام معنادار سپهر حیدری به دشمنان اش

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در اصفهان به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته کارشناسی در مکانیک و کارشناسی ارشد در تربیت بدنی می باشد.

او می گوید: در دوم فروردین سال 1393 همسرم به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکه ایرانیان آمده بود که با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شدم و پیشنهاد ازدواج دادم.

در واقع ازدواج من با عشق در یک نگاه شروع شده و بعد از آن سعی کردم به وی و خانواده اش نزدیک شوم و بعد از آشنایی و رفت و آمد و درخواست ازدواج به پدرش آنها نیز قبول کردند و ما در نهایت در سال ۹۳ با هم ازدواج کردیم. همسرم و دو پسرم بهترین هدیه خداوند به من هستند.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا