آموزش و سرگرمی

عکس/ هدیه تهرانی در حال کار یدی

عکسی از هدیه تهرانی در حال کار یدی منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، هدیه تهرانی علاوه بر شهرت بسیار زیادش، بسیار خاکی بوده و هیچ وقت درگیر حاشیه و مسائل جنجالی نبوده است.

هدیه تهرانی در حال کار یدی دیده شدند.

هدیه تهرانی غایب همیشگی نشست‌های مطبوعاتی

محسن قرایی کارگردان فیلم «خسته نباشید» و «سد معبر» امسال با فیلم «بی‌همه‌چیز» در جشنواره فیلم فجر حضور دارد. فیلمی که در آن هدیه تهرانی، پرویز پرستویی، هادی حجازی‌فر و بازیگران دیگر حضور دارند و می‌توان آن را پربازیگرترین فیلم جشنواره امسال نامید.

تهیه‌کننده این کار جواد نوروزبیگی است که فیلم‌های دیگری در این دور از جشنواره فیلم فجر دارد.

محسن قرایی کارگردان، جواد نوروز بیگی تهیه‌کننده، پرویز پرستویی بازیگر نقش امیر و باران کوثری به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای پاسخگویی به رسانه‌ها حاضر شدند و بقیه عوامل در جمع خبرنگاران نشستند.

هدیه تهرانی مثل همیشه که عادت ندارد در نشست بررسی فیلم‌هایش حضور پیدا نمی‌کند در نشست «بی‌همه چیز» هم حاضر نشد و جای خودش را به حضور قابل تأمل عادل فردوسی‌پور روی فرش قرمز داد. البته هادی حجازی‌فر هم در میان بازیگران و عوامل دیده نشد؛ بابک کریمی، لاله مرزبان و چندی دیگر از عوامل این فیلم سینمایی حاضر بودند و در جریان تماشای فیلم در کنار عوامل «بی‌همه‌چیز» بودند.

بعد از گذشت لحظاتی از نشست خبری، باران کوثری ترجیح داد به دلیل حضور دیگر عوامل روی صحنه، جای خودش را به یکی از عوامل پشت صحنه «بی‌همه‌چیز» داد. در بخش پایانی نشست خبری دیگر عوامل فیلم با تشویق بازیگران و عوامل و خبرنگاران، روی صحنه آمدند اما تمام شدن ساعتِ نشست اجازه نداد که همه در صحنه حاضر شوند.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا