اجتماعی

عکس/ هتل استقلال در جده و استقبال با دسته گل!

گفته می‌شود در هتل استقلال در جده جز کاروان این تیم افراد دیگری حضور ندارند.

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه کاروان استقلال به عربستان رسید و مسئولین تیم میزبان در فرودگاه با دسته گل از آبی پوشان پذیرایی کردند.

بخوانید: پژمان نوزاد بازیکن سابق استقلال که ابرسرمایه دار شد!

کاروان تیم فوتبال استقلال برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امروز عازم عربستان شد و به شهر جده رسید. به محض رسیدن استقلالی ها به این شهر، فرودگاه جده را به مقصد هتل محل اقامت خود ترک کرد.

هتل استقلال در جده

هیئتی از تیم میزبان با حضور در فرودگاه، به استقبال آبی پوشان رفته و با شاخه گل از استقلالی ها پذیرایی کردند. همچنین از مجموعه تیم فوتبال استقلال بعد از حضور در محل اقامت خود تست کرونا گرفته شد.

اولین بازی استقلال

استقلال در گروه سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الاهلی عربستان، الدحیل قطر و الشرطه عراق همگروه است.

آبی پوشان در نخستین بازی خود به مصاف الاهلی میزبان این گروه می روند. این بازی در نخستین دقایق از روز 27 فروردین و از ساعت 00:45 بامداد آغاز می شود.

هتل استقلال در جده

استقلالی‌ها در یک هتل ۳ ستاره اسکان داده شده اند و طبق آخرین صحبت‌هایی که مسئولان این باشگاه با خبرنگاران ایرانی داشته اند شرایط میزبانی در عربستان مناسب است و کاروان استقلال تا کنونی هیچ مشکلی نداشته است.

استقلال اولین بازی خود را ساعت ۴۵ دقیقه بامداد در شهر جده برگزار می‌کند. گفته می‌شود در هتل محل اقامت استقلالی‌ها جز کاروان این تیم افراد دیگری حضور ندارند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا