آموزش و سرگرمی

عکس های لو رفته از عروسی فوق لاکچری “آقای فوتبالیست”/ عکس

عکس های عروسی لاکچری و پر هزینه حنیف عمران زاده منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، تصاویری از جشن عروسی بسیار لاکچری حنیف عمران زاده فوتبالیست معروف منتشر شده که نشان می دهد او اسم همسرش را بر روی انگشت خود تتو کرده است.

حنیف عمران زاده متولد 10 اردیبهشت 1364 در شهرستان نور، مازندران، فوتبالیست است.

وی در روستای جوربند چمستان شهر نور بدنیا آمده است، دو برادر به نام هاي سعيد و عمار و يك خواهر دارد 17 سالگي در شهر نور زير نظر جلال موسوي نسب سال 1381 فوتبالش رو شروع کرده است.

شاگرد تنبل کلاس

شاگرد تنبل کلاس بود واصلا علاقه ای به درس نداشته با زور به مدرسه می رفت وهرچه به مغزش فشارمی آورد،اصلا درس وکتاب به آن راه پیدا نمی کرد ته تجدیدی پشت تجدیدی درکارنامه اوبه ثبت برسد اما با این حال شماره آخر خودش را به دیپلم رساند.

اسم واقعی : ؟

همه شما فقط عمران زاده رابا نام حنیف می شناسید اما این بارنام سهیل را هم به فامیلی اواضافه کنید وبخوانید سهیل عمران زاده … داستان از این قراراست که خانواده و بچه محل ها همه اورابا نام سهیل صدامی زنند وحنیف وقتی حنیف شد که به استقلال آمد.

عاشق خواب و RED BULL

خواب وخوراکش خواب است. هروز تا ساعت 30/11 یا12 می خوابد وقتی تلفنش را جواب می دهد مدام خمیازه می کشد،عاشقred bull است . نوشیدنی مورد علاقه اوred bull است واصولا سرتمرین ودر اردوها ازاین نوشیدنی استفاده می کند البته مصرف این نوشیدنی هیچ ربطی به قوی هیکل بودن ندارد . چرا که حنیف قبل از مصرف red bull این قد و قامت را داشت.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا