آموزش و سرگرمی

عکس/ هادی چوپان دوباره شکست و دست به دعا شد

هادی چوپان قهرمان پرورش اندام جهان، تصویر عجیبی را در صفحه شخصی اینستاگرام اش منتشر کرده که سر و صدای زیادی را در فضای مجازی ایجاد کرده است.

وقت صبح– در روزهای اخیر انتشار تصاویر و ویدیوهایی از سوی هادی چوپان در صفحه اینستاگرام اش حواشی متفاوتی را برای او در پی داشته است.

چرا که در این بین برخی از کاربران شبکه های اجتماعی از گرگ ایرانی بدنسازی کشور بابت نمایش ویدیوهایی از خودش گلایه کرده بودند.

همین امر سبب شده است که دارنده مدال مسابقات مستر المپیا با انتشار یک پیام احساسی به این انتقاد های اخیر واکنش عجیبی نشان دهد.

هادی چوپان دوباره شکست و دست به دعا شداو در این مطلب به شکل تلویحی به مخاطبان اش اعلام کرده که دلش از بابت انتقاد های اخیری که به او وارد کرده اند شکسته است.

همچنین او در استوری با نمایش تصویری از آمادگی جسمانی اش آورده است:

گفتم خدایا خیلی شکسته شدم؟ گفت کفر نگو تو تراشیده شدی. نصر من الله و فتح القریب.

بخوانید: عکس/ واکنش جنجالی هادی چوپان به منتقدان رفتارهای اخیرش

راز موفقیت هادی چوپان

هادی چوپان از ابتدای زندگی شرایط مساعدی نداشت؛ فقر مالی او را مجاب کرد که در سنین پایین مشغول کار شود.

او تنها توانست تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم ادامه دهد. ناشنوایی ۲۰ درصدی هادی و استفاده از سمعک هم یکی از مشکلات گرگ پارسی بود.

در برابر همه این مشکلات و سختی‌های راه، هادی هیچ‌گاه دست از تلاش نکشید. شاید علاقه زیادی که از کودکی به رونی کلمن و آرنولد داشت اهداف او را شکل داد.

هادی چوپان بارها شکست خورد و به دلیل ناداوری‌ها، حق او پایمال شد؛ اما این شکست‌ها هیچ‌گاه باعث نشد او روحیه خود را از دست دهد.

شکست‌های هادی درواقع گامی فراتر از موفقیت بود؛ زیرا همین شکست‌ها و بی‌ عدالتی‌ها موجب شد او با قدرت بیشتری راه خود را ادامه دهد.

پشت این ظاهر تنومند و موفقی که امروز هادی دارد، شکست‌هایی است که هیچ‌گاه قلب رئوف او را ناامید نکرده است. همین امید و پشتکار او در نهایت باعث شده که علاوه بر موفقیت، به محبوبیت میان مردم هم برسد.

نوشته های مشابه

guest
10 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا