آموزش و سرگرمی

عکس/ هادی چوپان با این عضله ها می خواهد مستر المپیای امسال را به ایران بیاورد

هادی چوپان قهرمان مشهور کشور با نمایش تصویر خاصی از خودش در صفحه اینستاگرام اش از آمادگی بدنی فوق العاده اش رونمایی کرده است.

وقت صبح- هادی چوپان قهرمان محبوب کشورمان این روزها بیشتر از همیشه مشغول تمرین کردن و تلاش مضاعف برای خلق یک افتخار دیگر است.

این ورزشکار شیرازی که با کسب عنوان بی نظیر آقای مسترالمپیای ۲۰۲۲۲ همچنان در دنیای پرورش اندام می درخشد. اکنون سعی دارد بار دیگر این قهرمانی خیره کننده را از آن خودش کند.

البته با توجه به روند تمرینات سخت گرگ پارسی اغلب مخاطبین او و حتی برخی از رقبای خارجی اش او را شانس اول قهرمانی تورنمنت بزرگ مسترالمپیای ۲۰۲۳ جهان دانسته اند.

در همین رابطه حالا آقای مسترالمپیا تصویر خاصی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که مورد استقبال هواداران اش قرار گرفته است.

هادی چوپان در این استوری با به رخ کشیدن آمادگی جسمانی فوق العاده اش بار دیگر به بی رقیب بودن اش در عرصه جهانی تاکید کرده است.

عکس/ هادی چوپان با این عضله ها می خواهد مستر المپیای امسال را به ایران بیاوردبخوانید: عکس/ دفاع جنجالی مجری اخراجی تلویزیون از سیگار کشیدن اش

 هادی چوپان برای مخاطب خاص اش به سیم آخر زد!

به گزارش وقت صبح، به نظر می رسد در روزهای اخیر کشمکش بین هادی چوپان و مهدی نصیرزاده رییس فدراسیون پرورش اندام ایران همچنان به قوت خودش باقی مانده است.

هر چند مهدی نصیرزاده در بخشی از مصاحبه اش از هادی چوپان تعریف کرده بود. اما اظهارات جنجالی او در بخش دوم این مصاحبه علیه گرگ پارسی باعث حواشی گسترده ای در رسانه ها شده است.

پس از این ماجرا بود که قهرمان مسترالمپیای ۲۰۲۲ جهان با یادداشت هایی تند و تیز و معنادار در اینستاگرام اش به این اخبار واکنش نشان داد.

اما حالا و با گذشت روزها ظاهرا این دعوای پر سر و صدا هنوز حل نشده و کماکان ادامه یافته است.

چرا که ساعاتی پیش آقای مستر المپیا با منتشر کردن یادداشتی عجیب و کنایه آمیز مخاطب خاص اش را مورد حمله قرار داده است.

هادی چوپان در این مطلب طعنه آمیز نوشته است:

“زمان ثابت می کند ای علف های هرز که در کودهایی که با دستان خودمان پای درخت زیبای پرورش اندام ریختیم چنان از ما آب خوردند که ادعا دارند تنه آنها از تنه ما قویتر است. چرا؟؟؟

چون عده ای به اصطلاح قهرمان پوچ و پوشالی برای دور زدن سختی ها خود و ماها را به این علف های هرز فروخته اند.”

نوشته های مشابه

guest
6 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا