آموزش و سرگرمی

عکس/ نمای دیگری از چهره بدون آرایش و ژست چریکی مینا وحید

مینا وحید دو روز قبل تصویری از چهره بدون آرایش و ژست چریکی و عجیب اش در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرد که با واکنش هایی مواجه شد.

وقت صبح- مینا وحید اخیرا گفته بود که به آرایش کردن علاقه ای ندارد، اما از افکت اینستاگرامی برای آرایش و تغییر چهره اش استفاده می کند، حالا چهره واقعی اش را به نمایش گذاشته است.

در این تصویر که مینا وحید از نیم رخ دیده می شود، هیچ گونه افکت و آرایشی ندارد و چهره طبیعی اش با تصاویر پیشین اش بسیار فرق دارد.

بیوگرافی مینا وحید مینا وحید بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۶ در رشت است که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نمود. او با فیلم آتش سبز به کارگردانی محمدرضا اصلانی به دنیای سینما و بازیگری وارد شد، ولی شهرت او در سینما با فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان رقم خورد. این فیلم کاندیدای ده سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شده است. میان وحید در سریال شهرزاد و در فیلم‌ هایی مثل کفشهایم کو و هایلایت حضور یافته است. از دیگر آثار او می توان به بعد از تو، دوران عاشقی، بانوی عمارت، دختران حوا، ساعت به وقت صفر، آتش سبز و آن دیگری اشاره کرد

البته این تصویر از جنبه دیگری هم توجه کاربران را جلب کرده بود که آن هم ژست و تیپ چریکی و ارتشی مینا وحید بود.

بخوانید: عکس/ تفریح جالب و بامزه مینا وحید و مادرش روی تالاب انزالی

بیوگرافی مینا وحید

مینا وحید بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۶ در رشت است که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نمود.

او با فیلم آتش سبز به کارگردانی محمدرضا اصلانی به دنیای سینما و بازیگری وارد شد، ولی شهرت او در سینما با فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان رقم خورد. این فیلم کاندیدای ده سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شده است.

میان وحید در سریال شهرزاد و در فیلم‌ هایی مثل کفشهایم کو و هایلایت حضور یافته است.

از دیگر آثار او می توان به بعد از تو، دوران عاشقی، بانوی عمارت، دختران حوا، ساعت به وقت صفر، آتش سبز و آن دیگری اشاره کرد

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا