آموزش و سرگرمی

عکس/ نفیسه روشن از هوای آلوده تهران به شمال فرار کرد!

نفیسه روشن در روزهای آلودگی تهران به هوای پاک شمال پناه برد.

به گزارش وقت صبح، در عکسی که نفیسه روشن از خود منتشر کرده است، او در رامسر و در میان درختان سرسبز و هوای پاک دیده می شود.

نفیسه روشن از هوای آلوده تهران به شمال فرار کرده است.

نفیسه روشن: برای کارگردانی زود است!

نفیسه روشن بیشتر در سریال های تلویزیونی نقش آفرینی کرده است.

* در سینما کم کار هستید. چرا؟

یک سالی صبر کردم. نقش کوتاهی جلوی دوربین خانم درخشنده داشتم که بسیار لذت بخش بود. به اندازه مادر خودم دوستشان دارم با انرژی سرکار هستند. چند پیشنهاد سینمایی دارم که در حال صحبت کردن هستیم. می‌خواهم پیشنهاد خوبی را قبول کنم.

* وضعیت این روزهای سینما را چگونه می‌بینید؟

خداروشکر خوب است. اینکه مردم با سینما آشتی کردند باعث خوشحالی است. به دلیل تحریم‌ها، کمبود بودجه و سرمایه گذار سینما دچار مشکل است. عزیزانی هستند که مجوز گرفتند اما به دلیل نبود بودجه نمی‌توانند فیلم خود را بسازند.

* علاقه‌مند به ایفای چه نقش‌هایی هستید؟

به نظرم یک بازیگر باید هر نقشی را بازی کند. اینکه یک بازیگر در یک نقش کلیشه شود خوب نیست. به نظرم تنوع در شخصیت‌پردازی یک هنر است.

* دغدغه این روزهای شما؟

دغدغه این روزهای من ورزش، کتاب خواندن، موسیقی گوش دادن، تمرکز روی متن و کار جدید است. مسیری را پیش گرفتم که امیدوارم اتفاقات خوبی برایم رخ دهد.

* به کارگردانی علاقه دارید؟

فیلم کوتاه را خیلی دوست دارم اما خیلی برای کارگردانی زود است. اگر خانم نیکی کریمی کارگردانی می‌کنند، از سال ۶۷ سوپر استار سینمای ایران بودند. هنوز با کارگردانی فاصله و نیاز به تجربه دارم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا