آموزش و سرگرمی

عکس/ نظر سنجی محمد رضا گلزار برای دربی پرسپولیس-استقلال

محمد رضا گلزار با انتشار عکسی از خودش با پس زمینه پرچم استقلال و پرسپولیس از هوادارنش خواست نتیجه را پیشبینی کنند.

وقت صبح– پست محمد رضا گلزار  که در ادامه می بینید تا این لحظه بیش از 30 هزار لایک و 7 هزار کامنت داشته است. امروز دربی حساس پایتخت برگزار می شود.

گلزار از مردم خواست نتیجه دربی را پیشبینی کنند.

شما هم نظر خود در مورد برنده بازی امروز استقلال و پرسپولیس را زیر این مطلب کامنت کنید.

شرایط حساس دربی امروز

به گزارش ورزش سه استقلال 3 سال و 4 ماه و 14 روز است که نتوانسته پرسپولیس را در شهرآورد تهران و در جریان بازی شکست دهد.

برگزاری شهرآورد تهران در جام حذفی قطعا باعث افزایش حساسیت و جذابیت آن خواهد شد بخصوص اینکه در پایان این بازی، باید یکی از دو تیم برنده از زمین خارج شود و در این نبرد حساس، نتیجه تساوی به ثبت نخواهد رسید.

آخرین تقابل دو تیم در جام حذفی، در پایان 120 دقیقه تلاش با تساوی دو – دو به پایان رسید.

آخرین باری که استقلال در جریان بازی توانست پرسپولیس را شکست دهد، به تاریخ 10 اسفند 1396 باز میگردد. جایی که آبی پوشان با مربیگری وینفرد شفر و با گل به یادماندنی وریا غفوری، از سد پرسپولیس پرمهره و آماده گذشتند.

از آن روز تاکنون دو تیم 8 بار با یکدیگر روبرو شده اند که سهم پرسپولیس 4 پیروزی بوده و 4 بازی دیگر نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

طبق قوانین فوتبال و در بازی هایی که به پنالتی کشیده می شود، نتیجه پایان 120 دقیقه ملاک است هر چند یکی از تیم ها در ضربات پنالتی برنده می شود اما نتیجه پایانی همان تساوی به ثبت می رسد.

با این حساب، استقلال 1232 روز است که نتوانسته در جریان بازی از سد پرسپولیس عبور کند. در این مدت، سرخپوشان فاصله پیروزی هایشان با آبی پوشان را رفته رفته کاهش داده به نحوی که اکنون اختلاف دو تیم تنها یک پیروزی است.

یعنی استقلال 26 بار در دربی ها برنده شده و پرسپولیس نیز 25 بار و شاگردان مجیدی قصد دارند ضمن شکستن طلسم عدم برتری برابر رقیب دیرینه، یک بار دیگر فاصله خود با سرخپوشان پایتخت را در تقابل های رو در رو افزایش دهند.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا