عکس/ مهناز افشار هر چه دم دستش بود پوشید!

مهناز افشار که روزهای گذشته کشف حجاب اش را علنی کرد، حالا تیپ های نامتعارف و ناموزون اش را به نمایش می گذارد.

وقت صبح- مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون در این تصویر لباس های آشفته و ناهمگونی به تن کرده است. ژست و تیپ او حالا با واکنش کاربران مواجه شده است.

برخی از کاربران می گویند که مهناز افشار در طول هفته های اخیر فشارهای روحی بسیاری را متحمل شده و به همین خاطر دست به اقدامات عجیب می زند.

گروهی هم گفته اند که او آزاد است هر رفتاری از خود نشان دهد، چرا که این صفحه شخصی او است.

بخوانید: تصاویر/ کشف حجاب کامل مهناز افشار با رنگ موی عجیب و شلوارک کوتاه!

یاسین رامین از طلاقش از مهناز افشار گفت

یاسین رامین با حضور در یک برنامه اینترنتی، ماجرای طلاقش از مهناز افشار را بازگو کرد.

او در واکنش به مجری برنامه که پرسید «کِی از ازدواج با مهناز افشار پشیمان شدید»، پاسخ داد: «کی گفته پشیمان شدم؟»

رامین ادامه داد: «اولین بار من پیشنهاد طلاق به خانم افشار دادم، وقتی که بازداشت شدم و در زندان بودم، احساس کردم گرفتاری من ادامه‌دار خواهد بود. کلاهم را قاضی کردم و دیدم انصاف نیست که این آدم برای ماجرایی که واقعا هیچ ربطی به او ندارد، سیبل شود.»

او افزود: «برای همین تماس گرفتم و گفتم این شرایط تلخ و سخت است و پیشنهاد کردم ایشان، مسیر زندگی‌اش را عوض کند که در واکنش به این حرف من، شوکه و خیلی ناراحت شد و چند روز با من قهر کرد.»

یاسین رامین پس از بغضی طولانی، با تاکید بر اینکه مهناز افشار خیلی بامعرفت است، توضیح داد: «آدم‌ها وقتی یک زندگی مشترک را آغاز می‌کنند، انتظارِ خوشی دارند و نه توهین، زجر و بدبختی را. من و خانم افشار هم آماده آن سختی و تلخی نبودیم و یک‌هو افتادیم در این گرداب سخت و هر چه هم جلوتر می‌رفتیم، عمیق‌تر می‌شد تا رسید به زندانی‌شدن من.»

خروج از نسخه موبایل