اجتماعی

عکس/ معاون شهردار تهران پای حسن یزدانی را بوسید!

علیرضا زاکانی شهردار تهران و همراهانش از در اردوی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران بازدید کرد.

به گزارش وقت صبح، در حاشیه این دیدار، یکی از معاونان زاکانی جلوی پای حسن یزدانی پهلوان ایران خم شد و خواست پای او را ببوسد.

هر چند که حسن یزدانی اجازه این کار را نداد و وی را از روی زمین بلند کرد.

معاون شهردار تهران پای حسن یزدانی را بوسیده است.

حسن یزدانی آماده دروی هشتمین مدال جهانی

حسن یزدانی برای رسیدن به هشتمین مدال جهانی و المپیکش روز ۲۴ شهریور ماه در بلگراد روی تشک خواهد رفت.

بعد از سومی تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمانی تیم ملی فرنگی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ اسلو، کشتی‌گیران کشورمان از روز ۱۹ تا ۲۷ شهریور ماه پیکارهای جهانی ۲۰۲۲ را در بلگراد صربستان پیش رو دارند.

مسابقه‌ای که در غیاب دو تیم روسیه و بلاروس برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده از سوی میزبان رقابت‌ها، ابتدا مسابقات کشتی فرنگی به انجام می‌رسد.

تیم بنا که سال گذشته با ۴ مدال طلای میثم دلخانی در ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در ۶۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در ۹۷ کیلوگرم و علی‌اکبر یوسفی در ۱۳۰ کیلوگرم و دو برنز محمدعلی گرایی در ۷۷ کیلوگرم و پژمان پشتام در ۸۲ کیلوگرم بعد از تیم روسیه در جایگاه دومی قرار گرفت، طی روزهای ۱۹.۲۰، ۲۱ و ۲۲ شهریور روی تشک خواهد رفت تا در غیاب روس‌ها برای قهرمانی بجنگد.

تیم آزاد کشورمان هم که در اسلو بعد از روسیه و آمریکا در رده سومی قرار گرفت، طی ۴ روز ۲۴.۲۵، ۲۶ و ۲۷ شهریور به مصاف حریفان خواهد رفت.

حسن یزدانی ستاره کشتی ایران و جهان که ۵ مدال طلا، نقره و برنز جهانی و یک طلا و نقره المپیک را در کارنامه دارد، برای رسیدن به هشتمین مدال متوالی‌اش روی تشک خواهد رفت.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا