عکس مدلینگی “لیندا کیانی” که سن واقعی اش را لو داد/ تصویر

تصویری از لیندا کیانی در فضای مجازی منتشر شد که سن واقعی او را کاملا نشان می دهد.

به گزارش وقت صبح، لیندا کیانی بازیگر مطرح ایرانی که بخاطر تیپ های تینیجری اش سن او همیشه کم به نظر می رسید، با انتشار عکسی در اینستاگرام سن واقعی اش معلوم شد.

سفر لادن مستوفی و لیندا کیانی به لبنان

لادن مستوفی، حمید حامی، لیندا کیانی و امیرحسین رستمی، به پروژه رئالیتی شو نوروزی تلویزیون که به‌شکل بین‌المللی تولید می‌شود، پیوستند.

این گروه از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و موسیقی، جزو هنرمندان ایرانی پروژه بین‌المللی سعید ابوطالب هستند که با حضور هنرمندانی از چند کشور و در لوکیشن‌های داخل و خارج از ایران، برای برنامه‌های نوروزی تلویزیون تولید می‌شود.

لادن مستوفی و لیندا کیانی در اقصی نقاط جهان دوستی زیادی دارند.

نسخه‌ی ایرانی این کار قبلا در مجموعه رئالیتی شو «رالی ایرانی» تجربه شد و ابوطالب پس از آن نیز چند رئالیتی شو دیگر با شکل‌های مختلف و مضمون‌هایی متفاوت برای شبکه‌های تلوزیونی ساخت.

رئالیتی شو ژانر مورد توجهی در سینمای دنیاست. در این گونه‌ی هنری، بازیگران از سناریو کار مطلع نمی‌شوند و خود آن‌ها هم تا آخرین سکانس، مانند بینندگان، هر لحظه غافلگیر خواهند شد.

از سوی دیگر، گروه تولید نیز با توجه به غیر قابل پیش‌بینی بودن رفتار بازیگران، هم‌ردیف بینندگان، تا پایان تولید با غافلگیری‌هایی مواجه می‌شوند.


خروج از نسخه موبایل