آموزش و سرگرمی

عکس/ محمدرضا رهبری بچه مهندس و تولد همسر جذابش!

محمدرضا رهبری بازیگر سریال بچه مهندس عکسی از خود در کنار همسرش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، محمدرضا رهبری که تولد همسرش را جشن گرفته بود برای وی چنین نوشت:

همسرم، عزیزم، جانم، عشقم تولدت مبارک

۵ تیر تنها روز یه که هیچ وقت فراموشش نمیکنم چرا که بزرگترین و بهترین هدیه خدا برای من در این روز خلق شد، الهی همیشه چشم بد ازت دور باشه و خالق یکتا تا ابد تو رو برای من حفظ کنه…

محمدرضا رهبری با همسر جذابش عکس گرفته است.

محمدرضا رهبری جایگزین روزبه حصاری

«بچه مهندس» از جمله سریال‌هایی است که بنا به اتفاقاتی که رخ داد و به گفته تهیه کننده درخواست‌های غیرمتعارف «روزبه حصاری» را علت‌عدم همکاری با این بازیگر عنوان کرد.

اما نکته حائز اهمیت در انتخاب بازیگر جایگزین است که بتواند راکورد بازی بازیگر نقش «جواد جوادی» را بشناسد و حفظ کند.

اگر نگاهی بدون غرض ورزی به سری جدید مجموعه «بچه مهندس» داشته باشیم خواهیم دید محمدرضا رهبری به خوبی از عهده نقش برآمده و این ریسک بزرگ را پذیرفته است این بازیگر جوان در ارایه نقش تلاش کرده تا راکورد بازی را حفظ کند. اگر نگاهی به بازی او در «خانه امن» بیاندازیم خواهیم دید تفاوت بسیار خوبی را شاهد هستیم.

مهارت محمدرضا رهبری که سال‌ها پیش در میوه ممنوعه نیز با حسن فتحی همکاری داشته، در این سری از مجموعه به خوبی قابل مشاهده است. رهبری کار سختی را تجربه کرده و در قسمت‌های پخش شده تلاش او برای چگونگی قرار گرفتن در قاب تصویر و ایجاد همذات پنداری با مخاطب را به خوبی می‌توان دید.

بسیاری از احساس‌ها و افکار شخصیت جواد، بدون دیالوگ و صرفاً با تکیه بر عواطف پنهان در چهره و چشم‌های بازیگر منتقل می‌شود. رهبری تلاش کرده حرکات کنترل شده‌تری از خود بروز دهد که در ارائه بازی بسیار روان است و حس بهتری را منتقل می‌کند.

محمدرضا رهبری با قبول بازی در نقش جواد جوادی ریسک بزرگی را متقبل شده است البته به لحاظ ظاهر و استایل بدنی به بازیگر قبلی بسیار نزدیک است و انتخاب بسیار خوبی صورت گرفته است.

رهبری به لحاظ بازی بسیار روان بازی می‌کند و حس را درست به مخاطب انتقال می‌دهد بدون داشتن حرکات اضافه بدن و مهارتش را در ارایه حس از طریق اعضای بدن به خوبی به نمایش گذاشته است.

 

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا