آموزش و سرگرمی

عکس/ ماجرای تجدید فراش محسن افشانی چیست؟

به تازگی عکسی در فضای مجازی به عنوان ازدواج مجدد محسن افشانی منتشر شده که صحت آن هنوز مشخص نیست.

به گزاش وقت صبح، اخبار زیادی در مورد درخواست طلاق سویل خیابانی از همسرش محسن افشانی منتشر شده است اما در مورد ازدواج مجدد تنها انتشار یک عکس به شایعات دامن زده است که در ادامه می بینید.

محسن افشانی زن دوم گرفت.

پیشتر محسن افشانی عکس و فیلم هایی در صفحه شخصی اش منتشر کرد که درباره جدایی بود که همین امر بر شایعه ازدواج مجددش دامن زده است.

وی با انتشار فیلمی  نوشت: میدونی مشکل کجاست؟ دستم! دستم نمک نداره… آخه تو خوشی که همه هستن؛ واسه سختیامم همراه میخواستم، که نبود!

آنطور که رکنا گزارش کرده سویل خیابانی همسر  افشانی به شعبه 16 دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرد و از محسن افشانی شکایت کرد.

خیابانی در خصوص شکایتش از محسن افشانی گفت: از محسن افشانی به خاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کردم. برای برداشتن وسایل شخصی ام به خانه ام رفته بودم که محسن افشانی مادر، کارگرمان و مرا به باد کتک گرفت.

وی افزود: خواهر و داماد محسن افشانی در خانه من زندگی می کنند و وقتی رفته بودم وسایل شخصی ام را بردارم به من حمله کردند.

او گفت: 7 ماه قبل درخواست طلاق دادم و در مرحله تکمین قرار دارد که محسن افشانی روز اول عنوان کرد 5 میلیارد بپردازم تا طلاقم دهد و بعد مبلغ به 2 میلیارد و بار آخر وکلی محسن افشانی عنوان کرد یک میلیارد و 500 میلیون تومان پرداخت کنم تا طلاقم بدهد.

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا