آموزش و سرگرمی

عکس لو رفته از “شیلا خداداد” و آقای بازیگر باورکردنی نیست/تصویر

تصویری از شیلا خداداد . محمدرضا با ژستی عجیب منتشر شد که کلی حرف و حدیث درست شد.

به گزارش وقت صبح، عکسی جنجالی از شیلا خداداد بازیگر مطرح و سرشناس در فضای مجازی با یک ژست نامناسب در کنار محمدرضا شریفی نیا همه را شوکه کرد.

عکس لو رفته از "شیلا خداداد" و آقای بازیگر همه را شوکه کرد/تصویر

اولین همکاری شیلاخداداد با حاتمی‌کیا

دو ماه قبل شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون قردادش را برای حضور در پروژه سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی حاتمی‌کیا ثبت کرده است.

آخرین خبری که از پروژه سینمایی «بادیگارد» بر خروجی سایت رسمی این فیلم قرار گرفته است به ۳۰ خردادماه برمی‌گردد. سایت اطلاع‌رسانی این فیلم که از دو ماه قبل از پیش تولید کار اطلاع رسانی‌اش را شروع کرده بود، نزدیک به ۵۰ روز است که بروزرسانی نشده است.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادیگارد» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سکوت کامل خبری در جاده‌های دماوند در حال انجام است.

دو ماه قبل شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون قردادش را برای حضور در پروژه سینمایی «بادیگارد» ثبت کرده است و از دو هفته دیگر بازی در این فیلم را شروع می‌کند.

شیلا خداداد از اولین کسانی بود که برای حضور در پروژه سینمایی «رسوایی ۲» قرارداد بسته بود. گویا به علت تداخل زمانی کار شیلا خداداد با فیلم سینمایی «بادیگارد»، سحر قریشی به جمع بازیگران «رسوایی ۲» پیوست.

این بازیگر اولین همکاری خود را با حاتمی کیا تجربه می‌کند. آخرین حضور خداداد در سینما به پنج سال پیش و در فیلم «زنان ونوسی، مردان مریخی» کاظم راست گفتار برمی‌گردد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا