آموزش و سرگرمی

عکس/ لباس پاپیونی دختر محسن یگانه در کنسرت پدرش

محسن یگانه در جدیدترین کنسرتش در تهران دخترش را نیز با خود به سالن و روی سن آورد.

به گزارش وقت صبح، نکته جالب که از دید کاربران فضای مجازی پنهان نماند، لباس متفاوت دختر محسن یگانه بود.

دختر محسن یگانه در کنسرت پدرش لباس پاپیونی پوشیده بود.

مهاجرت و بازگشت محسن یگانه

در اواسط فصل پاییز خبری مبنی بر مهاجرت دائمی محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ به کانادا منتشر شد که همان زمان برخی از نزدیکان یگانه به این موضوع واکنش نشان دادند اما توضیح آن‌ها چندان شفاف نبود.

اکنون پس از گذشت سه ماه محمد حاتم‌پور تهیه‌کننده و مدیر برنامه محسن یگانه به طور شفاف‌تری درباره این موضوع صحبت کرده است.

دختر محسن یگانه در کنسرت پدرش لباس پاپیونی پوشیده است.

حاتم‌پور که مدیر شرکت آوای فروهر است و با محسن یگانه همکاری می‌کند درباره تازه‌ترین خبری که از یگانه دارد گفت: من چند روز پیش که با محسن جان تلفنی صحبت می‌کردم قرار شد محسن جان احتمالاً در اردیبهشت و خرداد سال ۹۹ به تهران تشریف بیاورند و ما کنسرت‌ها را برگزار کنیم و ما حتی داریم سالن‌های‌مان را برای آن موقع رزرو می‌کنیم.

محسن یگانه عزیز انشاءالله تشریف می‌آورند و دل همه را شاد می‌کنند و همه منتظرش هستیم.

مدیر برنامه‌های محسن یگانه درباره محل زندگی آینده محسن یگانه گفت: فعلا مشخص نیست. یعنی نه مشخص است که قرار است به طور کامل در کانادا زندگی کنند و نه مشخص است که قرار است به طور کامل در ایران زندگی کنند.

اما هر جایی که زندگی کنند تور کنسرت‌هایشان را در ایران خواهند داشت. ما الآن حتی داریم مجوز شعر و ملودی‌های محسن جان را می‌گیریم و انشاءالله بتوانیم قطعات جدید را در آینده منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا