آموزش و سرگرمی

عکس/ قسم خوردن‌های عجیب پژمان جمشیدی برای همدردی با مهسا امینی!

پژمان جمشیدی، بازیگر سینما و تلویزیون و بازیکن سابق فوتبال یادداشتی عجیب برای همدردی با فوت مهسا امینی در فضای مجازی منتشر کرده است.

وقت صبح- پژمان جمشیدی در این یادداشت بلند، چندین بار قسم یاد کرده که عمدی در ابراز همدردی دیر هنگام اش نبوده است.

او گفته که چند سالی است از فضای مجازی کنار کشیده است چرا که فکر می کند که در این فضای نمی تواند خود واقعی اش باشد.

 قسم خوردن‌های عجیب پژمان جمشیدی برای همدردی با مهسا امینی!

اما این یادداشت را به این جهت منتشر کرده است چون فکر می کرده احتمالا این عدم حضور به معنایی دیگر تعبیر شود و دوست نداشته اشتباه برداشتی صورت بگیرد.

پژمان جمشیدی در نهایت در همدردی با فوت مهسا امینی گفته که مگر می شود با اسم مهسا امینی که می توانست خواهر همه ما باشد خشمگین و افسرده نشد.

بخوانید: عکس/ دیدار پدر و خواهر پژمان جمشیدی در کانادا

پژمان جمشیدی و روایتی دردناک از مادری در جستجوی فرزندش

سید مرتضی فاطمی مجری و نویسنده سینما و تلویزیون از اکران«بی مادر» اولین تجربه سینمایی خود خبر داد و همزمان با رونمایی از تیزر رسمی این فیلم در صفحه شخصی اش نوشت: «بی روایتی از استیصال در جستجوی هویت کدوم بدبخت مادر مرده‌ای، وقتی جون بچش گروئه، میتونه تصمیم درست بگیره؟!»

به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری آنلاین، فاطمی که علاوه بر تهیه کنندگی سریال «هوش سیاه ۲» کارگردانی چند اثر مستند تلویزیونی را هم در کارنامه خود دارد در اولین تجربه کارگردانی خود به سراغ یک ملودرام اجتماعی رفته است.

داستانی از تلاش آدم ها در ورطه هولناک انتخاب اخلاق. همه چیز در «بی مادر» از نقطه ای شروع می شود که زندگی رو به روال یک زوج جوان که در تلاش برای رفع کمبودی در زندگی مشترکشان هستند گرفتار پیچیدگی های اخلاقی، فلسفی و حتی روان‌شناختی می شود.

امیرآقایی، پردیس پورعابدینی، پژمان جمشیدی ، میترا حجار از زبازیگران اصلی این فیلم هستند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا