آموزش و سرگرمی

عکس/ قدرت نمایی کیمیا علیزاده پس از انتقادات اخیر

کیمیا علیزاده قهرمان سابق تکواندوی کشور بعد از انتقاد های اخیری که به او وارد شد با انتشار عکس جدیدی قدرت بدنی خودش را به رخ کاربران کشیده است.

وقت صبح-شاید بتوان کیمیا علیزاده را به عنوان جنجالی ترین چهره ورزشی ماه های اخیر در شبکه های اجتماعی نام برد.

چرا که او چه در زمینه زندگی شخصی و چه در ورزش حرفه ای با چالش های عجیب و سختی مواجه شده است.

البته آنچه که از شواهد به نظر می رسد گویا حواشی و مشکلات متعدد هنوز گریبان این ورزشکار سابق ایران را رها نکرده است.

قدرت نمایی کیمیا علیزاده پس از انتقادات اخیرحتی انتقاد دائم منتقدان و کاربران باعث شده که کیمیا برای ثابت کردن خودش دست به هر اقدامی برای خودنمایی در فضای مجازی بزند.

در همین رابطه علیزاده به تازگی تصویری از خودش به همراه استادش که ظاهرا به مناسبت افتتاح باشگاه جدیدشان در لندن است منتشر کرده است.

او در این باره نوشته: این عکس را دوست دارم.برای باشگاه جدیدمان خیلی خوشحال و هیجان زده هستم.

بخوانید: عکس/ رونمایی کیمیا علیزاده از حیوان خانگی بامزه اش

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده در ۱۹ تیر ۱۳۷۷ در کرج و در خانواده‌ای آذربایجانی زاده شد. کیمیا فرزند بزرگ خانواده است و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

کیمیا علیزاده در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ با حامد معدنچی، والیبالیست پیشین، ازدواج کرد.وی نخستین و تنها زن ایرانی است که در تاریخ ورزش ایران در بازی‌های المپیک، برنده مدال شده‌ است.

در ۱۸ دی ۱۳۹۸ برخی خبرگزاری‌ها از بازنگشتن وی از سفر به کشور هلند خبر داده و اعلام کردند که وی در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو با پرچم کشور هلند بر روی شیاپ چانگ خواهد رفت.

در ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ دولت آلمان درخواست پناهندگی کیمیا علیزاده را پذیرفت و از آن زمان هنوز موفقیتی بدست نیاورده و در مسابقات قهرمانی اروپا حذف شد.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا