آموزش و سرگرمی

عکس/ فوتبالیست بانوی ایرانی وسط بازی به فرزندش شیر داد!

بازیکن ملی‌پوش تیم ذوب آهن شب گذشته در جریان دیدار با نماینده البرز حرکت جالبی انجام داد.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرورزشی؛ در جریان دیدار شب گذشته تیم‌های نماینده البرز و ذوب آهن از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، اتفاق جالبی رخ داد.

در این مسابقه آرنیکا پاپی، فرزند الهام فرهمند، بازیکن ملی‌پوش تیم اصفهانی در ورزشگاه انقلاب کرج حضور داشت. به همین دلیل فرهمند ثانیه‌هایی کنار زمین آمد و با شیشه، به کودک شیرخوار خود شیر داد که تصاویر این اقدام مورد توجه واقع شده است.

الهام فرهمند وسط بازی به فرزندش شیر داده است.

خداحافظی الهام فرهمند از تیم فوتبال سپاهان

الهام فرهمند کاپیتان فصل گذشته سپاهان اصفهان با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از این تیم خداحافظی کرد.

الهام فرهمند ملی‌پوش و کاپیتان فصل گذشته باشگاه سپاهان اصفهان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از ادامه همکاری با این باشگاه خداحافظی کرد. فرهمند یکی از بازیکنان باسابقه باشگاه سپاهان بود که سابقه چندین‌ساله در این باشگاه داشت.

همچنین شیوا فاضلی بازیکن فصل گذشته فوتبال بانوان تیم سپاهان اصفهان هم با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از ادامه همکاری با باشگاه سپاهان اصفهان خداحافظی کرد. متن این خداحافظی به شرح زیر است:

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی‌تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیرِ زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا