آموزش و سرگرمی

عکس/ فلور نظری با استایلی متفاوت

فلور نظری که بیشتر با بازی در آثار تلویزیونی شناخته می‌شود، تصویر جدیدی از خود منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، فلور نظری در این سلفی که از خود گرفته، تفاوت فاحشی با ظاهر قبلی خود دارد که باعث شده این تغییر ظاهر کاملا آشکار باشد.

فلور نظری پس از درگیری رامبد جوان با برخی خبرنگاران در سال‌های گذشته، خواستار احترام به تمام پیشکسوتان عرصه هنر شده بود.

فلور نظری سلفی گرفت

انتقاد فلور نظری از رامبد جوان

فلور نظری در اینستاگرام در این باره نوشت: «هنگامی که خندوانه متولد شد تصور می‌کردیم وسیله‌ای خواهد بود برای کاهش بد اخلاقی‌های اجتماعی که در نبود شادی و تفکر مثبت چیزی جز پرخاش و ادبیات غیر مودبانه رشد نخواهد کرد.

اما دریغ و افسوس که گاهی اوقات از مسیر خود منحرف شده و به جای پراکندن عطر شادی و مثبت گرایی به تمسخرِ دیگران و ارائه ی ویترینی سطحی و تکراری از برخی مکالمات ناخوشایند بدل میگردد.

اقای رامبد جوان، مبدع و متولی برنامه ی خندوانه، کاش حمایت از هنرمندی را در قیاس با هنرمند دیگر آن هم با لحن نه چندان درست و البته معنا دار انجام نمی‌دادید.

مردم عزیز و قدرشناس ما هم صفرکشکولی را دوست دارند هم بهناز جعفری را، این دسته بندی ودرصد بندی و مرز بندی را برای کل مردم نمی‌پسندیم چه برسد به همکاران هنرمندمان…

و اما جمله ی ناپسندتر (سوزش بعضی از جاهای حساس) که شما در میان صحبتهایتان بیان کردید، ما را به یاد ادبیات سخیف هشت‌ساله‌ای می‌اندازد که برای همیشه در فرهنگ این سرزمین مدفون و منسوخ شده است.

اقای رامبد جوان خندوانه‌ای حرف بزنید و بیاندیشید. شاد، پسندیده، مهربان و با احترام به همه ی مردم نه کم و نه زیاد. اگر نمی‌توانید سکوت پسندیده‌تر است. «دو چندان که می‌گویی بشنو»

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا