آموزش و سرگرمی

عکس/ فاطمه گودرزی با عروس بازیگرش ست کرد!

فاطمه گودرزی به همراه پسر و عروسش الهام طهوری در یک مراسم شرکت کردند.

به گزارش وقت صبح، نکته جالب این حضور، ست کردن فاطمه گودرزی و پسر و عروسش با رنگ‌های سیاه و قرمز است.

فاطمه گودرزی با عروس بازیگرش ست کرده است.

فاطمه گودرزی و عروسش در یک سریال امنیتی

سریال «محرمانه»: موضوع این سریال امنیتی و اجتماعی است. روایتی از پیشرفت‌های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی و ساخت واکسن کرونا که واکنش مغرضانه دشمنان را به همراه داشت و به دنبالِ آن با ایجاد اختلال مانع از دست‌یابی ایران به این موفقیت شوند.

در این سریال حدود ۱۶۰ نقش است که نزدیک ۳۰.۴۰ نفر از آن‌ها بازیگران اصلی‌اند و بقیه بازیگران به اصطلاح چندجلسه‌ای‌اند که در چند سکانس حضور دارند.

بیشتر بخوانید:

عکس/ درخواست عجیب فاطمه گودرزی از سلبریتی‌ها برای سما جهانباز

عکس/ واکنش پدر سما جهانباز به ادعای جنجالی فاطمه گودرزی

البته گفته می‌شود معظمی می‌خواهد برای همه این نقش‌ها هم ترجیحاً از چهره‌ها استفاده کند. به این ترتیب انتخاب بخشی از بازیگران همزمان با تولید همچنان ادامه خواهد داشت.

بازیگران این سریال به ترتیب حروف الفبا از این قرارند: لاله اسکندری، نسیم ادبی، آرش آصفی، احسان امانی، رضا توکلی، سولماز حصاری، علیرضا خمسه، الهام طهوری، پویان گنجی، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، مجید مظفری، ایرج نوذری، علیرام نورایی، رحیم نوروزی، زهیر یاری و….

محرمانه علاوه بر پر بازیگربودن، در لوکیشن‌های زیادی هم مقابل دوربین می‌رود. به گفته عوامل، تقریباً ۲۰۰ لوکیشن دارند که در شهرهای مختلف است. همچنین باید به چند کشور سر بزنند. ترکیه و کنیا دو مورد از آن‌هاست و احتمال سفر گروه به اسپانیا هم وجود دارد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا