آموزش و سرگرمی

عکس/ عکس متفاوت دختر علی دایی در کنار پسرها در لندن

دنیز دختر علی دایی عکسی را در کنار چند پسر به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، دنیز دایی دختر اسطوره فوتبال کشورمان عکسی را در کنار پسران فامیلشان به اشترک گذاشته است.

دختر علی دایی در کنار پسرها در لندن دیده شد.

علی دایی مرگ را پشت سر گذاشت!

دایی در دوران فوتبالش مصدومیت‌های زیادی را تجربه کرده است اما به گفته خود دایی مصدومیت خطرناک برابر بحرین تلخ‌ترین حادثه دوران ورزش‌اش بوده است.

این مصدومیت شهریار فوتبال ایران در اولین سال‌های حضورش در تیم ملی و اولین تقابلش با بحرین رقم خورد؛ تا حدی که شاید این مصدومیت می‌توانست به قیمت جان دایی یا کنار گذاشتن فوتبالش تمام شود!

در بازی‌های آسیایی هیروشیما و مصاف ایران و بحرین که با تساوی بدون گل پایان یافت، علی دایی در یک حمله با در نظرگرفتن احتمال بسیار بالای برخورد با دروازه‌بان حریف، این ریسک بزرگ را انجام داد و زودتر از او به توپ رسید و با سر به توپ ضربه زد.

ضربه دایی گل نشد اما ضربه عمدی «علی حسن» دروازه‌بان حریف درست به هدف خورد و طحال علی دایی را پاره کرد!

دایی بعد از این صحنه با وجود درد تا پایان نیمه اول بازی کرد و بین دو نیمه تعویض شد و در رختکن ماند. بعد از پایان بازی وقتی اعضای تیم ملی به رختکن آمدند دایی را بیهوش دیدند.

پزشک دایی اعلام کرد او دچار پارگی طحال و خونریزی شدید داخلی شده و اگر دیرتر به بیمارستان می‌رسید اتفاق بدی می‌افتاد. دایی اما مدتی بعد دوباره برگشت و بهترین گلزن جهان در رده ملی شد.

البته علی دایی در دوران مربیگری هم یک بار در مسیر برگشت به تهران در جاده کاشان دچار سانحه رانندگی شد و از خطر مرگ نجات یافت.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا