آموزش و سرگرمی

عکس/ علیرضا نیکبخت به بیماری عجیب اش اعتراف کرد

علیرضا واحدی نیکبخت پیشکسوت تیم استقلال با انتشار یادداشت عجیبی در صفحه شخصی اش به بیماری جدید اش اعتراف کرده است.

وقت صبح– علیرضا واحدی نیکبخت،ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در طول چند سال اخیر همواره از چهره های جنجالی شبکه های اجتماعی بوده است.

با این حال مدتی بود که پیشکسوت پرحاشیه فوتبال از فضای مجازی فاصله گرفته و هیچ فعالیتی در آن نداشت. اما او در روزهای گذشته دوباره با حواشی های مختص به خودش به حوزه شبکه های اجتماعی برگشته است.

در همین خصوص او ساعاتی پیش پیامی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده است که باعث نگرانی و تعجب مخاطبین اش شده است.

علیرضا نیکبخت به بیماری عجیب اش اعتراف کردبازیکن سابق تیم ملی در یک یادداشت عجیب تاکید کرده است که برای ناراحت نکردن دوستان و خانواده اش همیشه به دروغ حالش را خوب جلوه می داده است در صورتی که حالش بسیار بوده است.

اما نکته مهمی که باعث شده این یادداشت عجیب علیرضا نیکبخت خبرساز شود اعتراف او به بیماری جدید اش بوده است.

او در این مطلب نوشته است: من مطمئنم افسردگی گرفتم. حالم اصلا خوب نیست.

بخوانید: عکس/ حمله تند و جنجالی علیرضا نیکبخت به حسن عباسی

بیوگرافی علیرضا نیکبخت واحدی

نیکبخت واحدی مدلینگ ایرانی در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. او مهاجم اسبق تیم استقلال و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بوده است. او در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد.

آشنایی او با دختری در فیسبوک باعث شد که برای اولین بار ازدواج کند. اما نهایتا سه سال بیشتر دوام نیاورد. او می گوید: در این رابطه خیلی از نظر مالی ضرر کرد، چون همه چیز را بنام همسرش کرده بود.

همچنین او در یک رابطه عاشقانه با دختری که ۱۲ سال از خودش بزرگتر بود ۶ ساله بدون ازدواج زندگی کرد، اما دختر حاضر به ازدواج نشد و به ایتالیا مهاجرت کرد.

علیرضا نیکبخت به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده، و زندگی پر زرق و برقی را با همسرش آغاز کرده است. همسر جدید او آرایشگر می باشد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا