عکس/ علیرضا نیکبخت بالاخره سکوت‌اش درباره پرویز برومند را شکست!

علیرضا واحدی نیکبخت پیشکسوت تیم استقلال با انتشار تصویری در صفحه شخصی اینستاگرام اش به آزادی پرویز برومند واکنش متفاوتی نشان داده است.

وقت صبح– روزهای گذشته بود که خبر بازداشت پرویز برومند که سابقه حضور در جام جهانی 98 فرانسه را هم دارد، در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

این در حالی بود که خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش اعلام کرد پرویز برومند دروازه بان سابق تیم ملی به دلیل شرکت در تجمعات اخیر بازداشت شده است.

البته بازداشت برومند واکنش های زیاد و متفاوتی را از سوی اغلب بازیکنان سابق فوتبال در فضای مجازی در پی داشت.

اما ساعاتی پیش قوه قضاییه اعلام کرد که برومند با دستور دادستانی و مساعدت احمدرضا عابدزاده، کریم باقری و علی فتح الله زاده با قرار وثیقه آزاد شده است.در همین خصوص علیرضا واحدی نیکبخت که از دوستان صمیمی و نزدیک برومند است به خبر آزادی او واکنش متفاوتی نشان داده است.

پیشکسوت سابق استقلال که تا به امروز هیچ واکنشی به بازداشت برومند بروز نداده بود، بالاخره و بعد از سکوتی طولانی با انتشار تصویر مشترکی از همبازی قدیمی اش از او حمایت کرده است.

بخوانید: عکس/ علیرضا نیکبخت علت حال و روز بدش را افشا کرد!

«پرویز برومند» آزاد شد

به گزارش فرارو، قوه قضاییه اعلام کرد: احمدرضا عابدزاده، کریم باقری و علی فتح الله زاده با حضور در دفتر دادستان تهران در پیگیری پرونده پرویز برومند دروازه بان اسبق تیم استقلال خواهان مساعدت قانونی و بررسی مجدد این پرونده شدند و دادستان تهران ضمن توضیح ابعاد پرونده و بررسی تاسیسات قانونی، قرار بازداشت برومند را تبدیل و دستور آزادی وی را با قرار وثیقه صادر کرد.

پس از پیروزی ملی پوشان فوتبال، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه رئیس قوه قضاییه به مراجع و مراکز ذیربط قضایی دستور داد به شکرانه عنایت پروردگار و مسرت و سرور ملی حاصل از ظفرمندی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، نسبت به آن دسته از زندانیان که شرایط بهره‌مندی از ارفاقات قانونی را دارا هستند، نهایت مساعدت و معاضدت انجام گیرد و مقدمات آزادی و بازگشت آن‌‎ها به آغوش گرم خانواده‌های‌ شان در اولین فرصت ممکن فراهم شود.

در میان افرادی که بر اساس دستور رئیس قوه قضاییه، از ارفاقات قانونی برخوردار شدند، بازداشت‌ شدگان وقایع اخیر کشور که واجد شرایط قانونی بودند، نیز حضور دارند.


خروج از نسخه موبایل