آموزش و سرگرمی

عکس/ علیرضا بیرانوند همسرش را بغل کرد

عکس جدیدی از علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی و باشگاه بواویستا و همسرش منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در این تصویر علیرضا بیراوند همسرش را با مهربانی در آغوش گرفته است.

علیرضا بیرانوند همسرش را بغل گرفت.

بیرانوند: از پدرم دلخور نیستم

مدیری درباره اینکه چه کسی مشوق او در فوتبال پرسید او پاسخ داد: من کسی را به عنوان مشوق نداشتم، یک اتفاقی که برای من افتاد این بود که هیچ کسی کمکم نکرد و زمانی که به تهران آمدم کسی به من تماس نگرفت بلکه من تصمیم خودم را گرفتم و حدود ۸ ماه از خانواده‌ام خبری نداشتم و ورزش را دوست داشتم. از پدرم دلخور نیستم درک می‌کنم چرا که ما شرایط مالی خوبی نداشتیم.

بیرانوند توضیح داد: سال ۸۷ با نفت قرارداد بستم که ۸۰۰ هزار تومان گرفتم، ۷۰۰ هزار تومان را به خانواده‌ام فرستادم؛ من یک سال را با ۱۰۰ هزار تومان سپری کردم.

مدیری سوالی درباره اینکه اولین بار کدام ستاره فوتبال را دیدی بیرانوند گفت: اولین ستاره‌ای که از نزدیک دیدیم یازده بازیکن پرسپولیس بود که اولین بار استادیوم بازی را دیدم، آن روز به این فکر می‌کردم که برای من هم این اتفاق می‌افتد که جلوی ۱۰۰ هزار هوادار بازی کنم و من در زندگی خودم تصویرسازی می‌کنم و این خیلی برای من مهم است.

مدیری درباره اینکه بیرانوند قرارداد ۱۰ساله با نفت دارد، اما او به مدیری گفت: اقای مدیری نفت چهار سال پیش منحل شد و این ثابت کرد که شما همان شوچنکو می‌شناسید. (خنده)

بیرانوند درباره حواشی انتقال خود از نفت به پرسپولیس توضیح داد: زمانی که در نفت حضور داشتم بهترین گلر ایران شناخته شدم بیشتر بازیکنان برای حضور در تیم ملی علاقه دارند در تیم استقلال و پرسپولیس بازی کنند تا به تیم ملی بازی کند، اما من از تیم نفت تهران به تیم ملی و پرسپولیس رسیدم.

منصوریان آن روزها مربی من در نفت بود که با من صحبت کرد که من به استقلال می‌برد و اجازه نداد به پرسپولیس بروم، اما اتفاقاتی باعث شد که من تیم خود را انتخاب کنم و من با آقای منصوریان بحث کردم.

وی ادامه داد: ، اما مدتی من بازی نمی‌کردم تا اینکه منصوریان من را مقابل پرسپولیس بازی داد، اما من خیلی خوب بازی کردم.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا