آموزش و سرگرمی

عکس عروس “امین حیایی” لو رفت/ تصویر

تصویری از دارا حیایی و نامردش به همراه نیلوفر خوش خلق منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، عکسی جنجالی از دارا حیایی بازیگر مطرح و پسر امین حیایی به همراه نیلوفر خوش خلق و نامزدش منتشر شد که جنجال به پا کرد.

عکس عروس "امین حیایی" لو رفت/ تصویر

امین حیایی: با صبوری چالش‌ها را پشت سر گذاشتم

امین حیایی از پیشنهاد نقش‌های تکراری و کلیشه‌ای به عنوان چالشی یاد می‌کند که در صورت صبوری و گذر از آن، بازیگر را برای ایفای شخصیت‌های ماندگار پخته‌تر خواهد کرد.

امین حیایی – بازیگر سینما و تلویزیون – با تاکید بر «تعهد» به عنوان ویژگی مهم برای یک بازیگر که او را ماندگار می‌کند، در این زمینه چنین توضیح داد:

خیلی مهم است که به کارمان و مردممان تعهد داشته باشیم و در این مسیر باید تمام تلاشمان را بکنیم. همچنان که خدا هم گفته است، از شما حرکت از من برکت؛ حرکت از ماست. البته باید صبوری هم داشته باشیم و زمانی فرا می‌رسد که خدا هم سوپرایزمان می‌کند.

حیایی که در اواخر دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد، بیشتر با ایفای نقش‌های مشابه و همچنین کمدی شناخته شد و در ادامه با ایفای کاراکترهایی در فیلم‌هایی چون «دارکوب» و ««شعله ور»، توانست خود را به عنوان بازیگر ژانرهای مختلف تثبیت کند، در پاسخ به پرسشی درباره اینکه سینما و تلویزیون ایران بازیگرانش را مصرف می‌کند و برای بازیگران آنقدر پیشنهادهای مشابه می‌دهد که جدایی از آن ژانر برای بازیگر دشوار می‌شود، گفت:

مجموعه‌ای از کارهاست که معدل یک بازیگر را مشخص می‌کند. اتفاقا کارهایی که در کارنامه کاری‌ام اتفاق خاصی نبودند، همان‌ها باعث شدند تجاربی شکل بگیرد که در ادامه و در کارهای بعدی‌ام مثل «در خونگاه»، «قاتل وحشی»، «برف آخر» و «شعله ور» به من کمک کرد.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا