آموزش و سرگرمی

عکس/ عاشقانه جدید نوید محمدزاده و فرشته حسینی!

عکس جدیدی از نوید محمدزاده و فرشته حسینی منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در این تصویر نوید محمدزاده و فرشته حسینی با حال و هوایی عاشقانه دیده می‌شوند.

محمدزاده و فرشته حسینی عاشقانه‌ای جدید دارند.

توقیف نمایش نوید محمدزاده

ایسنا: در پی بسته شدن بلیت‌فروشی نمایش «شب شک»، کارگردان این نمایش می‌گوید که حدس گروه اجرایی بر این است. که این ماجرا به حضور نوید محمدزاده به‌عنوان تهیه‌کننده نمایش برمی‌گردد.

امیرحسین بریمانی کارگردان جوانی است که برای چهارمین نوبت قصد داشت نمایش «شب شک» را در سالن شهرزاد روی صحنه ببرد. اما از سوی سالن متوجه شد که بلیت فروشی نمایشش بسته شده است.

او درباره وضعیت اجرای خود به ایسنا می‌گوید: مرکز هنرهای نمایشی به سالن اعلام کرده که بلیت فروشی نمایش‌مان بسته شده است. و ما هم منتظریم از سوی مرکز هنرهای نمایشی برای تشکیل جلسه و گفت‌وگو درباره این موضوع خبرمان کنند.

او توضیح می‌دهد که حدس گروه این است که دلیل این مساله به حضور نوید محمدزاده، تهیه‌کننده این نمایش برمی‌گردد.

بعد از حضور نوید محمدزاده در جشنواره کن و حاشیه‌هایی که در آن جشنواره ایجاد شد، در محافل غیر رسمی شنیده می‌شد. که این بازیگر برای مدتی ممنوع‌الفعالیت خواهد شد. و بعضا حتی جزئیات آن نیز به صورت شفاهی دهان به دهان شد اما این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده است.

نمایش «شب شک» پیش‌تر در جشنواره تئاتر دانشگاهی روی صحنه رفته بود و از این جشنواره جوایزی دریافت کرد.

نوید محمدزاده که در این سال‌ها به عنوان تهیه‌کننده تئاتر با تعدادی از گروه‌های جوان و دانشجو همکاری داشته است. بعد از اجرای نمایش «شب شک» در جشنواره دانشگاهی، تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشت. و این اثر نمایشی سه نوبت روی صحنه رفت و قرار بود چهارمین دور اجراهای خود را در سالن شهرزاد روی صحنه ببرد. و شب گذشته پس از اولین اجرا، بلیت فروشی آن بسته شد.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا