آموزش و سرگرمی

عکس/ ظاهر شیک خانم سوپرمدل “سارا سامپایو” در مهمانی اسکار!

سارا سامپایو، سوپرمدل پرتغالی، با کت و شلوار سیری رنگ خود در کنار نامزدش، زک فروگنوفسکی در مهمانی اسکار «زنان در فیلم» خیره کننده به نظر می‌رسد.

وقت صبح– سارا سامپایو ظاهری بسیار شیک را بر روی فرش قرمز شانزدهمین جشن سالانه «زنان در فیلم» به میزبانی مراسم اسکار در لس آنجلس به نمایش گذاشت.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، این سوپرمدل 31 ساله برای شرکت در مهمانی تجلیل از زنان نامزد جایزه اسکار که در NeueHouse Hollywood برگزار شدهه است، کت و شلواری شیری به تن داشت.

این فرشته سابق برند ویکتوریا سیکرت، شلواری گشاد به همراه جلیقه و کت گشاد شیری رنگی را برای این مراسم انتخاب کرده بود.

سارا سامپایو تنها چند روز پیش در نمایش مد استلا مک کارتنی در هفته مد پاریس به عنوان یکی از مدل‌های اصلی تمام چشم‌ها را به خود خیره کرده بود.

سارا که متولد پرتغال است در این مراسم به همراه نامزدش زک فروگنوفسکی دیده شد. زک برای این مراسم ظاهری غیررسمی و سیاه و سفید را انتخاب کرده بود.

او در زیر کت و شلوار اسپرت خود تی شرتی سفید رنگ به تن داشت. سارا سامپایو و زک فروگنوفسکی نامزدی خود را در اویال سال 2022 اعلام کردند.

سارا سامپایو و نامزدش در مراسم زنان در فیلم

مراسمی برای تقدیر از موفقیت زنان!

این مدل مشهور که بارها به عنوان چهره جلد مجله Sports Illustrated انتخاب شده است، کیفی دوشی نیز به همراه داشت. به گزارش وقت صبح او درحالی که برای ژست گرفتن دستانش را در جیبش خود فرو برده بود، این کیف را پشت خود پنهان کرد.

سارا که در حال حاضر سفیر جهانی جورجیو آرمانی است، برای این مراسم آرایشی ساده انتخاب کرده بود.

سایه چشم دودی مسی رنگ که چشم‌ها او را مرکز توجه قرار داده بود به همراه رژگونه‌ای مرجانی و رژ لبی بسیار کمرنگ.

سارا سامپایو در مراسم زنان در فیلم

این مراسم که فرضتی برای تجلیل از زنان نامزد جایزه اسکار است امسال به میزبانی مارلی متلین، بازیگر برنده اسکار و سیان هدر، کارگردان و فیلمنامه نویس برنده اسکار برگزار شده است.

در این جشن سالانه از 65 زن که هر سال نامزد دریافت جایزه اسکار تقدیر می‌شود.

طبق صفحه وب این رویداد غیرانتفاعی، که در سال 2008 آغاز شده است، این باور را جشن می‌گیرد که همکاری بین زنان، در پشت و جلوی دوربین، بهترین راه برای اطمینان از ساخت فیلم‌های بیشتری توسط زنان و برای زنان است.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا